2000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
2000₺
Dostum 4500 lira param var ve hala her kenara attığım parayı dolara çevirip briktirmeye devam ediyorum. 1650S alasım vardı ama bir kaç ay önceki fiyatlarını görünce alma hevesim kaçtı çünkü bildiğin kazıklanacaktım. Bir kaç ay beklerim RTX2060 alırım daha iyi, sabreden derviş muradına ermiş.

Hocam peki cahilliğimi mazur gör 1650 süper iyimi ? çünkü tek tek parça bulup pc toplayacam bi ekran kartı kaldı onuda 1650 super olarak düşünüyorum eğer iyiyse listeye ekliyecem.
Kanka 1650Süper şuanda piyasadaki çoğu oyunu High-Ultra 1080p oynatan bir kart, gayet yeterli bence. ( şahsi görüşüm )

Hocam peki cahilliğimi mazur gör 1650 Super iyi mi? Çünkü tek tek parça bulup PC toplayacağım bir ekran kartı kaldı onu da 1650 Super olarak düşünüyorum eğer iyiyse listeye ekleyeceğim.

Arkadaşın dediği gibi 2021 yılında güncel oyunları High-Ultra 1080p sabit 60 FPS oynatır bundan 3 sene sonra da medium da oynatır 5-6 seneye ise güncel oyunlar için vadesi dolar. Tabii bir alternatifiniz daha var GTX 1660 Super eğer stokların gelmesini beklerseniz mükemmel bir tercih olur 2500 TL civarında bulabilirsiniz stoklar gelince Ultra 1080p oyunculukta 4 sene rahat oynatır tercih sizin ama ne olursa olsun bekleyin stoklar gelmeden bir şey almayın büyük kazık yersiniz.

Kanka 1650Süper şuanda piyasadaki çoğu oyunu High-Ultra 1080p oynatan bir kart, gayet yeterli bence. ( şahsi görüşüm )
Sağolun.
Arkadaşın dediği gibi 2021 yılında güncel oyunları High-Ultra 1080p sabit 60 FPS oynatır bundan 3 sene sonra da medium da oynatır 5-6 seneye ise güncel oyunlar için vadesi dolar. Tabii bir alternatifiniz daha var GTX 1660 Super eğer stokların gelmesini beklerseniz mükemmel bir tercih olur 2500 TL civarında bulabilirsiniz stoklar gelince Ultra 1080p oyunculukta 4 sene rahat oynatır tercih sizin ama ne olursa olsun bekleyin stoklar gelmeden bir şey almayın büyük kazık yersiniz.
Sağolun.

Geri
Yukarı