2000 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

Taha3444

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Elimde eski bir sistem var. 2000 TL bütçem var. İyi bir ekran kartı almak istiyorum sistemimle uyumlu. Yardımcı olabilir misiniz?
Anakart: Gigabyte H81M-DS2 rev 3.0.
İşlemci: Intel i3 4150.
RAM: HyperX Fury DDR3 4 GB RAM.
PSU: 250W.
Bu sisteme ben 1050 Ti düşündüm ancak RX 570 önerenlerde var. Anakart PCI Express 2.0 olduğu için işlemci ve RAM göz önünde bulundururak en iyi kartı almak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

1. PSU'nuz alınacak her ekran kartı için yetersiz. Değişmesi şart.
2. İşlemciniz günümüz ekran kartlarını besleyecek güçte değil.
3. 1050Ti'ye para verilmez sıfır olarak. 1000 TL üzerini hak eden bir kart değil.
4. RAM'ini 4 GB.

Tavsiyem, hiç boşuna yatırım yapmamanız. RX 570 alsanız darboğaz yapacak. PSU masrafı çıkacak.

PC'niz gelişmeye son derece kapalı ölü bir sistem. Harcayacağınız her para boşa gidecek, benden söylemesi.

Merhaba Psu yetersiz. 500 watt üzeri psu alın. Ekran kartı olarak 5500 Xt alnabilir. Tabi işlemci darboğaz yapar. 8 gb ram gerekli. Yani ekran kartı almayın bence sistemi değiştirin.

Arkadaşlar merhaba. Elimde eski bir sistem var. 2000 TL bütçem var. İyi bir ekran kartı almak istiyorum sistemimle uyumlu. Yardımcı olabilir misiniz?
Bu sisteme ben 1050 Ti düşündüm ancak RX 570 önerenlerde var. Anakart PCI Express 2.0 olduğu için işlemci ve RAM göz önünde bulundururak en iyi kartı almak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Bu sisteme ne takarsanız takın kar etmez. PSU, RAM ve işlemci yetersiz.

En az 350 Watt PSU + darboğaz yapmayacak GTX 1650 Super Gigabyte GeForce GTX1650 Super OC 4G 4GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı 1500 TL'ye bunu alın geri kalan parayada PSU alın.

Peki gt 1030 olabilir mi?
Yeniden sistem toplamam mümkün değil maalesef.
Birde internette 13 4150 işlemciyle gtx 1050 tinin oyun performansı yeterli görünüyor.Ramı 8 yapıp birde psu ile yeterli olmaz mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı