2000 TL fare önerisi

Bütçe
2000

Pisicikkkkkkkk

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir Logitech G402 kullanıyordum ancak scroll tuşunda sorun olmaya başladı. Bende zaten yeni kablosuz bir fare istiyordum. Biraz araştırdıktan sonra VGN Dragonfly Wireless Mouse'nun güzel olduğunu düşündüm. 2000 lirayı çok geçmeyecek şekilde başka önerileriniz varsa ya da VGN Dragonfly F1 Pro'yu kullandıysanız görüşlerinizi ve önerilerinizi yazabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir Logitech G402 kullanıyordum ancak scroll tuşunda sorun olmaya başladı. Bende zaten yeni kablosuz bir fare istiyordum. Biraz araştırdıktan sonra VGN Dragonfly Wireless Mouse'nun güzel olduğunu düşündüm. 2000 lirayı çok geçmeyecek şekilde başka önerileriniz varsa ya da VGN Dragonfly F1 Pro'yu kullandıysanız görüşlerinizi ve önerilerinizi yazabilir misiniz?
Yaklaşık 2.5 ayı doldurdum sanırım, en ufak bir şikayetim bile yok. Her tutuşa uygun, eloshape'den de bakabilirsiniz mouse'un shape'ine. Malzeme kalitesi tatmin ediyor, asla gıcırdama, click seslerinde problem, scrollda değişim asla hissetmedim. Stok skatezleri gayet iyi, uzun süre ihtiyaç duymayacağım gibi gözüküyor. Yanında gelen grip tape'ler beni tatmin etti, güncel olarak da kullanıyorum. Donanım olarak 3395 sensörüyle, Nordic mcu'suyla zaten bu fiyata alabileceğiniz en kaliteli ürünlerden birisi, ekstra dongle satın alırsanız 4k polling rate kullanabiliyorsunuz. Şarj konusunda çok hızlı, zaten full bitiremiyorsunuz şarjını henüz bitirdiğim olmadı yani. Taktıktan 7 8 dakika sonra da tamamen şarj oluyor, şok etmişti beni. Uzun lafın kısası, bu bütçede alabileceğiniz en iyi ürün bence güncel pazarda. İlerde de bi dongle takviyesi yaparsınız, keyifle kullanırsınız hocam.

Yaklaşık 2.5 ayı doldurdum sanırım, en ufak bir şikayetim bile yok. Her tutuşa uygun, Eloshape'den de bakabilirsiniz farenin shape'ine. Malzeme kalitesi tatmin ediyor, asla gıcırdama, Click seslerinde problem, scrollda değişim asla hissetmedim. Stok skatezleri gayet iyi, uzun süre ihtiyaç duymayacağım gibi gözüküyor. Yanında gelen grip Tape'ler beni tatmin etti, güncel olarak da kullanıyorum. Donanım olarak 3395 sensörüyle, nordic mcu'suyla zaten bu fiyata alabileceğiniz en kaliteli ürünlerden birisi, ekstra dongle satın alırsanız 4K polling rate kullanabiliyorsunuz. Şarj konusunda çok hızlı, zaten Full bitiremiyorsunuz şarjını henüz bitirdiğim olmadı yani. Taktıktan 7 8 dakika sonra da tamamen şarj oluyor, şok etmişti beni. Uzun lafın kısası, bu bütçede alabileceğiniz en iyi ürün bence güncel pazarda. İleride de bir dongle takviyesi yaparsınız, keyifle kullanırsınız hocam.

Teşekkürler. Kimse fare hakkında kötü bir eleştiri yapmadı. Yarın sipariş edeceğim sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Kimse fare hakkında kötü bir eleştiri yapmadı. Yarın sipariş edeceğim sanırım.
Buradan elinizdeki mouse ile shape farkına bakabilirsiniz hocam, fikir olur size de biraz küçük bir mouse baktığınız zaman. Ayrıca olur da sipariş verirseniz mouse elinize geçtiğinde evrim geçirmiş gibi hissedeceksiniz, eski mouse'um MX518'di ve yaklaşık 100 110gr. civarındaydı. Dragonfly'ı elime aldığımda şok olmuştum kendisi 49gr. Sizde de aynı etkiyi yaratacaktır çünkü G402 de yaklaşık 100-110gr arasında.

Buradan elinizdeki mouse ile shape farkına bakabilirsiniz hocam, fikir olur size de biraz küçük bir mouse baktığınız zaman. Ayrıca olur da sipariş verirseniz mouse elinize geçtiğinde evrim geçirmiş gibi hissedeceksiniz, eski Mouse'um MX518'di ve yaklaşık 100 110gr. Civarındaydı. Dragonfly'ı elime aldığımda şok olmuştum kendisi 49gr. Sizde de aynı etkiyi yaratacaktır çünkü G402 de yaklaşık 100-110gr arasında.

Şekil konusunda bir sıkıntı olmaz. Bende bu fareden önce çok daha ağırını kullanıyordum. Ondan G402'ye geçince bayağı garip olmuştu. Şimdi yine aynısını yaşayacağım gibi. Wraith sitesinden alacağım herhangi bir kupon vs. biliyor musunuz swar50 dışında?

Şekil konusunda bir sıkıntı olmaz. Bende bu fareden önce çok daha ağırını kullanıyordum. Ondan G402'ye geçince bayağı garip olmuştu. Şimdi yine aynısını yaşayacağım gibi. Wraith sitesinden alacağım herhangi bir kupon vs. biliyor musunuz swar50 dışında?
swar50 dışında maalesef başka kod yok sanırım. swar50 kullanın, en azından kargoyu ödemezsiniz. Hayırlı olsun şimdiden, güzel günlerde kullanın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı