2000 TL gamepad önerisi

Merhaba, PC için gamepad alacağım 2000 TL'ye kadar çıkabilirim. Kablolu olup olmaması fark etmez. 2. el almayacağım, ne önerirsiniz?

Bütçeyi zorlarsan bu da olabilir indirim de kovalayabilirsin İncehesap cuma kampanyalarında da düşüyor.

Hocam bu konularda biraz bilgisizim yukarıdaki arkadaşın attığı kol ile arasında epey bir fiyat farkı var sebebi nedir? Hangi özelliklere dikkat etmeliyim?

Tamamen marka algısı sanırsam garanti olayı da olabilir. Bir sorun yaşadığında garanti süresinde ücretsiz değişim sağlanıyor Microsoft sayesinde.

Farkları nedir hocam? Bilmiyorum da ben tam olarak.
9. nesil ile performans olarak pek farkları yok. 8Bitdo'nun Global garantisi 1 yıl, eğer Amazon'dan alırsanız 2 yıl ödediğiniz vergi hariç para iade garantisi var, yani bu fiyattan alırsanız 1600 TL. Bu kadar fazla enflasyon varken bu garanti sizi pek korumaz aslında. Benim önerim Türkiye garantili bir 9. nesil Xbox gamepad almanız olur.

Hocam bu konularda biraz bilgisizim yukarıdaki arkadaşın attığı kol ile arasında epey bir fiyat farkı var sebebi nedir? Hangi özelliklere dikkat etmeliyim?
250 TL arttırıp Ultimate Bluetooth alabilirsin. Ben 9. nesil xbox kullanıyorum ve çok memnunum. Ama her ikisi de çok güzel gamepadler. Bütçen çok artmıyorsa Ultimate Bluetooth'u yapıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı