2000 TL Gaming klavye önerisi

Bütçe
2000-2300

PizzaZ

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba piyasada çok fazla klavye var ama istediğim özellikte klavyeyi bir türlü bulamadım. Bulmuş olsam bile ya kronik çıkıyor ya da başka bir şey çıkıyor. TKL (%80) olan, makro ataması olan, 2000-2300TL arası bildiğiniz güzel klavye var mıdır?

(%80 olup makrolu olabiliyor mu bilmiyorum ve Switch'i fark etmez ama mekanik olsun)

Hocam vallahi herkes AK820 vb. önermiş benim de rengi falan çok gözüme güzel gelmedi, aslında güzel duruyor ama tam sisteminin yanında çok renkli kalıyor başka alternatifi var mıdır? Bir de sanırım Türkiye'de satışı yok AliExpress'e hiç güvenmiyorum.

Hocam vallahi herkes AK820 vb. önermiş benim de rengi falan çok gözüme güzel gelmedi, aslında güzel duruyor ama tam sisteminin yanında çok renkli kalıyor başka alternatifi var mıdır? Bir de sanırım Türkiye'de satışı yok AliExpress'e hiç güvenmiyorum.
Aliexpress sadece aracı bu durumda. Satıcı EPOMAKER yani klavyenin bizzat üreticisi. Keycap alırsınız en kötü. Çok renkli de değil aslında tasarımı, neyini beğenmediniz hocam?

Amazonda da satılıyor bu fiyat bandına alabileceğiniz en f/p klavye.

Hocam 2 renk seçeneği var zaten ikisini de beğenmediyseniz keycap alabilirsiniz ek olarak. AliExpress'te satıcı önemlidir ve Epomaker güvenilir bir satıcıdır. Adamlar kendi sitelerinde daha ucuza satsa da çok vergi çıktığı için AliExpress'ten almak daha mantıklı.
AJAZZ AK 992 nasıl olur?
Alınır güzel klavyedir o da.
Ek olarak söyleyeyim bütçenizde alınabilecek en iyi klavye net olarak Ak820'dir. Daha iyi %75-80 klavye almak istiyorsanız bütçeyi 3-3.2 civarlarına çıkarıp Gmk87 alabilirsiniz.

AJAZZ AK 992 nasıl olur?
%80 istiyor. Full isterse onu alsın. %80 isterse bizim önerdiğimizi.

Hocam 2 renk seçeneği var zaten ikisini de beğenmediyseniz keycap alabilirsiniz ek olarak. AliExpress'te satıcı önemlidir ve Epomaker güvenilir bir satıcıdır. Adamlar kendi sitelerinde daha ucuza satsa da çok vergi çıktığı için AliExpress'ten almak daha mantıklı.

Alınır güzel klavyedir o da.
Buradan da alabilir ama klavyeye verdiği paranın yarısından fazla vergi ödeyeni gördüm yani gümrük çalışanının insafına kalıyor buradan alırsan ne kadar vergi çıkacağı. Aliexpresste ödeme sayfasında vergi hesaplanıyor zaten onun dışında ücret vermiyorsun bir daha.

Geri
Yukarı