2000 TL Gaming klavye önerisi

Bütçe
2000-2300
Buradan da alabilir ama klavyeye verdiği paranın yarısından fazla vergi ödeyeni gördüm yani gümrük çalışanının insafına kalıyor buradan alırsan ne kadar vergi çıkacağı. Aliexpresste ödeme sayfasında vergi hesaplanıyor zaten onun dışında ücret vermiyorsun bir daha.
Evet geçen 900 TL vergi ödeyeni gördüm normalde vergi hesaplamasına göre 500-550 gelmesi lazım. Son zamanlarda fazla vergi çıkıyor. Epomaker üstüne 30 dolar yazıp da gönderiyor ama vergi görevlileri üstünü çizip çok daha fazlasını yazıyor.

Hocam gittikçe klavyeye daha sıcak bakmaya başladım. Sanırım AK820'nin düz siyah rengini tercih edeceğim. Bir de bu klavyede makro tuşu bulunuyor mu? Çok önemli değil ama olsa iyi olur.

Hocam 2 renk seçeneği var zaten ikisini de beğenmediyseniz keycap alabilirsiniz ek olarak. AliExpress'te satıcı önemlidir ve Epomaker güvenilir bir satıcıdır. Adamlar kendi sitelerinde daha ucuza satsa da çok vergi çıktığı için AliExpress'ten almak daha mantıklı.

Alınır güzel klavyedir o da.
Ek olarak söyleyeyim bütçenizde alınabilecek en iyi klavye net olarak AK820'dir. Daha iyi %75-80 klavye almak istiyorsanız bütçeyi 3-3.2 civarlarına çıkarıp GMK87 alabilirsiniz.

Hocam burada dediğiniz keycap olayı nedir tam olarak?

Bir de AK820 ile AK820PRO arasında çok belirgin bir fark var mıdır? AK820'nin görünüşü gerçekten güzel ama setup içerisinde sarı renk tuşları uyumsuzluk yapacak gibi. Belki arasında çok belirgin kalite farkları varsa rengini göz ardı edebilirim.

Hocam burada dediğiniz keycap olayı nedir tam olarak?
Bildiğiniz tuş takımı alacaksınız beğenmezsiniz rengini. Mesela
Ak820 Pro fiyat farkına kesinlikle değer. Bu arada normal Ak820 ile Pro versiyonun en belirgin farkları switchleri, pro versiyonda gift veya flying fish gibi seçenekleriniz olsa da normal versiyonunda Ajazz red/blue gibi seçenekler mevcut.
1716656071330.png

Bildiğiniz tuş takımı alacaksınız beğenmezsiniz rengini. Mesela
Ak820 Pro fiyat farkına kesinlikle değer. Bu arada normal Ak820 ile Pro versiyonun farkları
Eki Görüntüle 2204505
Düz siyah AK820 alacağım gibi duruyor.

Siz bilirsiniz hocam, Pro versiyonun switchleri çok efsane olsa da normalde versiyonda olan Ajazz switchler ortalama switchlerdir. Ekstra olarak Pro versiyonunda TFT ekran da mevcut.

Hocam öyle dediniz beni kandırdınız alacaksak alabileceğimizin en iyisini almaya çalışalım bari. Bana AK820PRO'yu alabileceğim siteyi ve vergilerle beraber ne kadar tuttuğunu atar mısınız?

Hocam öyle dediniz beni kandırdınız alacaksak alabileceğimizin en iyisini almaya çalışalım bari. Bana AK820PRO'yu alabileceğim siteyi ve vergilerle beraber ne kadar tuttuğunu atar mısınız?
Attım ya hocam ordan bakın. 2377TL falan tutuyor yeni hesap indirimiyle.

AK820 Pro sizi pişman etmez. Dediğiniz gibi alacaksanız en iyisini almaya çalışın, Şimdiden hayırlı olsun.
Güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı