2000 TL i3 6100 Sistem Toplama

ofg5206

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2000 tl'yi aşmayacak şekilde orta seviye oyun pc'si topladım. Sistemde sıkıntı yaşar mıyım veya uyumsuzluk var mı?

2016-04-18 21.31.38.png

Anakartı yükseltebilirsin.

AMD tarafında Sapphire beğenilen bir marka. Yurtdışında da kabul görmüş zaten. MSI da iyidir ama Sapphire yerine Asus almak mantıksız bir davranış.

Anakartı yükseltebilirsin.

AMD tarafında Sapphire beğenilen bir marka. Yurtdışında da kabul görmüş zaten. MSI da iyidir ama Sapphire yerine Asus almak mantıksız bir davranış.

Sapphire yerine ASUS nasıl mantıksız bir seçim olur. Açıklamasını yapın da bilgilenelim.

Sapphire Üretim ve Malzeme Kalitesi Nasıldır? incelemenizi öneririm. Yurtdışında da AMD tarafında şiddetle öneriliyor Sapphire. Türkiye'de biraz önyargı var diyor büyük bir kitle.

Konu baya tartışılmış ciddi anlamda. Benim yaptığım tavsiyelerde Sapphire marka hiç yoktu bugüne kadar. Fikirlerim biraz değişti diyebilirim. Vasat durumda olduğunu düşünmüyorum artık. Yine de ben ekran kartı önerirken her zamanki favorim ve benim gözümde dünyanın en iyi oyun parçalarını yapan firma MSI Gaming modelleri. Ana kart olsun ekran kartı olsun. Fakat artık Sapphire markasına karşı olarak bir görüşte beslemiyorum. Yararlı paylaşım için tebrik ederim sizi.

Benim de favorilerim EVGA ve MSI'dır ama fiyat farkı da hesaba katıldığında AMD tarafında Sapphire almak oldukça makul bir fikir. Tebriğiniz için de teşekkür ederim.

Önerileriniz için teşekkür ederim.Ekran kartını Gtx960 olarak değiştireceğim yalnız monitörüm biraz eski Vga çıkışlı dönüştürücü kullansam herhangi bir sıkıntı olurmu görüntü veya performans açısından? @Camaroo @YiğitAli

Önerileriniz için teşekkür ederim.Ekran kartını Gtx960 olarak değiştireceğim yalnız monitörüm biraz eski Vga çıkışlı dönüştürücü kullansam herhangi bir sıkıntı olurmu görüntü veya performans açısından? @Camaroo @YiğitAli

Performans olarak pek bir şey kaybetmezsin fakat HDMI çıkışa göre VGA görüntüsü biraz daha kötü olacak. Kötü bir sonuçla karşılaşacağını düşünmüyorum. Bir sorun olursa yaz yine yardımcı oluruz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı