2000 TL İ3 6100p ve R7 250 Ekran Kartlı Sistem

Tekrardan saol kardeşim iyi günler

hocam gta 5 enaz 4 çekirdek işlemci istemiyomuydu ?(n)(n)(n)
intel skylake i3 6098p işlemci çift çekirdek yazıyo kafam karıştı şimdi (n)(n)(n)

Hocam tamamen tertemiz kullanılmış GTX 1070 li bir canavara geçeceğim için sattığım bir sistemim var.
İ5 4590
Z97 Pc Mate
8GB 1600Mhz DDR3
280X
Haf 912 Plus ve dahili 750W PSU
120GB 840Evo Samsung SSD
1TB WD Blue
Monitör de Samsung SyncMaster P2270HD
Her türlü oyunu oynamışlığım vardır. İsterseniz Win10 format halinde getirebilirim. Rainbow Six Siege - Witcher 3 gibi oyunları sorunsuz oynatan bir PC. 2500TL ye verebilirim. Hiç bir sorunu yoktur. Kargoyu ödeyip size yollatabilirim. Acil satmamın sebebi yeni sisteme geçmek için para biriktirmemdir. Ayrıca monitör 60hz FullHD bir TV/Monitör dür. Fiyata monitör dahildir. Kargolama hiç bir hasar almıcak şekilde yapılır. Yanında G103 klavye - G400s mouse verebilirim fiyata dahil olarak. Ayrıca ikinci el olması sizi endişelendirmesin tamamen sorunsuzdur.
4590 halen 700TL lere satılan bir işlemcidir. DDR3 ile DDR4 arasında oyun açısında çok büyük bir fark yoktur. Z97 bir anakart var elimde böylece 4790K ya da 4690K gibi işlemcilere geçiş yaparak ileride OC yapabilirsiniz. 280X zaten çok f/p bir kart. R9 370 den kesinlikle güçlüdür. GTX 960'ın bizzat rakibidir.
İnanın bana bu sistem daha iyi bir seçenek.;) Yeni konu açarak araştırabilirsiniz.
Biliyorum çok uzun oldu ve bilgisayarı satıp kurtulmak ister gibi gözüküyorum:LOL:Fakat acilen satmam gerekli çünkü yeni alacağım sistemin parçaları tamamlanmadı. Para lazım:)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı