2000 TL kablolu mouse önerisi

CS:GO'da profesyonel oyuncuyum bütün profesyonellerde benim kullandığım mausu kullanıyor Logitech G PRO X Superlight ve sana şunu tavsiye ederim o bütçede iyi bir kablosuz maus alman kabloludan çok daha iyi, diğer arkadaşların önerdiği Razer'ya da benim kullandığım Logitech'i alabilirsin sonra da ömür boyu kullanabilirsin, iyi ki kablosuza geçmişim diyeceksin.
Bütün profesyoneller senin kullandığın mouseu sadece sponsorluktan dolayı kullanıyor. Yoksa piyasada daha iyi bir sürü mouse var.
Bir de kablo hızlı dönüşlerde falan engel olur mu?
Kablo düzenleyici falan alırsanız sıkıntı yaşamazsınız ama kablosuz alın bence. Benim önerim o bütçede Lamzu Atlantis olur.

CS:GO'da profesyonel oyuncuyum bütün profesyonellerde benim kullandığım mausu kullanıyor Logitech G PRO X Superlight ve sana şunu tavsiye ederim o bütçede iyi bir kablosuz maus alman kabloludan çok daha iyi, diğer arkadaşların önerdiği Razer'ya da benim kullandığım Logitech'i alabilirsin sonra da ömür boyu kullanabilirsin, iyi ki kablosuza geçmişim diyeceksin.
Hocam superlight için o para hayatta verilmez çok eskidi, ayrıca bütçeyi çok aşıyor.
Coğu kişi tepki süresi daha iyi dedigi icin kablolu düşünmüştüm masaüstü için
Hocam kablosuz farelerim tepkime süresi eskiye oranla çok azaldı, alabilirsiniz.

Claw tutuyorsanız Lamzu Atlantis, palm tutuyorsanız deathadder v2 pro'ya bakabilirsiniz. İlla kablolu isterseniz deathadder v3 bakın.

Ben Superlight alabilirsin dedim en pahalısı olduğu biliyorum kendim kullandığım için tavsiye ettim o yazıda diğer arkadaşların dedikleri mausları da alabilirsin dedim bütçeye göre ama ben sadece Logitech G PRO X Superlight kullandığım için diğer ürünlerin güzel olduğunu biliyorum alınabilir ama ben kullanmadım kısacası yanlış yönlendirmek istemedim. Özetle güzel bir kablosuz kabloludan kat kat daha iyidir. Bir de çok hızlı %100 şarj oluyor 1 saat sürmüyor gibi ama Full'deyken en az 1-2 hafta gidiyor bende yani şarjını kolay kolay bitiremezsin.

Ben Superlight alabilirsin dedim en pahalısı olduğu biliyorum kendim kullandığım için tavsiye ettim o yazıda diğer arkadaşların dedikleri mausları da alabilirsin dedim bütçeye göre ama ben sadece Logitech G PRO X Superlight kullandığım için diğer ürünlerin güzel olduğunu biliyorum alınabilir ama ben kullanmadım kısacası yanlış yönlendirmek istemedim. Özetle güzel bir kablosuz kabloludan kat kat daha iyidir. Bir de çok hızlı %100 şarj oluyor 1 saat sürmüyor gibi ama Full'deyken en az 1-2 hafta gidiyor bende yani şarjını kolay kolay bitiremezsin.
Hocam superlight hero 25k sensörü kullanıyor ve daha düşük fiyatlara 3395+motionsync kullanan bir fare alabiliyorsunuz. Switch olarak Omron 20M kullanıyor, bu switchler rezalet. Atlantis, Sora, Viper v2 pro, Dav3 pro vb. gibi fareler varken siz kendiniz kullandığınız için superlight önermişsiniz, istemeseniz de yanlış yönlendirmişsiniz. Tek övülecek yanı belki shape'i olur ama onun alternatifi de VGN Dragonfly hem çok daha ucuz hem daha iyi bir faredir.

Ben neden yanlış yönlendiriyimmausu kullanıyorum ve inanılmaz bir maus benim için daha önce hep internet kafelerde çoğu mauslara denk geldim hatta Zowie'lerle oynadım ve Logitech G Pro x Superlighta geçtim, aralarında fiyat farkları yakın sen bana yanlış yönlendiriyorsun diyorsun yazımı tekrardan yazıyorum ben bu mausu kullanıyorum bana göre dünyanın en iyi mausudur CS:GO için ama prosettings'te dünyanın bütün CS:GO esport oyuncularını görebilirsin en az %90 ı bu mausu kullanıyor hepsi reklam olamayacağına göre sen neyi kanıtlamaya çalışıyorsun ve bir de ben kullandığımı övmüşüm diğer arkadaşlarınkinede yönelebilirsin demişim kimseyide kötülememişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı