2000 TL kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
2000

Egon Tidemann

Decapat
Daha fazla  
Oyun ve müzik için kullanacağım FPS tarzı oyunlarda destek sağlayacak kaliteli bir kablosuz kulaklık bakıyorum.
SteelSeries Artics 1 Wireless düşünüyorum bu bütçedeki önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alternatif olarak Hyperx Cloud Core Wireless bakabilirsiniz.
ben de bir kaç gün önce aldım soru sorabilirsiniz.
Hocam oyun performansı nasıl ses kasmak için yeterli mi, film ve dizi izlerken ki ses kalitesi nasıl sırf kablosuz yapmak uğruna kaliteden ödün vermişler mi ve yeni aldığınıza göre ss artics 1 i eleyip aldınız yüksek ihtimal bu kulaklığı daha iyi yapan nedir tam olarak

Hocam oyun performansı nasıl ses kasmak için yeterli mi, film ve dizi izlerken ki ses kalitesi nasıl sırf kablosuz yapmak uğruna kaliteden ödün vermişler mi ve yeni aldığınıza göre ss artics 1 i eleyip aldınız yüksek ihtimal bu kulaklığı daha iyi yapan nedir tam olarak
Oyun performansı yeterli bence, CS:GO'da gayet güzel ses kasılıyor.
Film, dizi izleme şansım olmadı daha fakat müzik performansı gayet yeterli bence.
Ses kalitesinin de iyi olduğunu düşünüyorum, kablosuz olmasına rağmen asla gecikme vs. yok.
3 Saatte şarjı tam doluyor, 20 saat gidiyor, maalesef şarjının kaç olduğuna bakabileceğiniz bir özelliği yok.
7.1 Yok fakat DTS var ücretsiz olarak yükleyebiliyorsunuz internetten.
Arctis 1 ile farklarına buradan bakabilirsin.
Ben şahsen memnunum, başka sorun olursa cevaplarım yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı