2000 TL kablosuz oyuncu mouse önerisi

V2 versiyonunu niko kullanıyor, s1mple daha geçen yayın açtı şu mouse u kullanıyor, aynı şekilde HooXi de;

E-spor oyuncular da zorunlu kullanıyor diye bir şey zannetmiyorum, yakın zamanda niko epey bi mouse değiştirdi farklı markaları, uzun süre razer mouse kullandı, şuan da da razer klavye kullanıyor, oynadığı takımın sponsoru logitech. Bu konu hakkında epey örnek verebilirim. Scream da 500 hz kullanır mesela, Coldzera da uzun süre 500hz kullandı, şuan 2k ya geçti o da, bilmiyorum bir süreden sonrası bana biraz para koparmak gibi geliyor, aynı mouse üretiyorsun yüksek fiyatına 4k diye satıyorsun, iphone hikayesi gibi düşün, sonuçta çok para dönüyor.

Aynı şekilde Zywoo nun kullandığı da 1k, mouse da şu;

M3S de herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? M3 hakkında kötü yorumlar aldım sol click ile ilgili, ama sizde öyle bir sıkıntı oldu mu?
M3S zatem M3'ün geliştirilmiş versiyonu. Ben sıkıntı yaşamadım. Sıkıntı yaşayan da duymadım açıkcası.

M3S zatem M3'ün geliştirilmiş versiyonu. Ben sıkıntı yaşamadım. Sıkıntı yaşayan da duymadım açıkcası.

Anladım, teşekkür ederim, 2/3 kişi m3 hakkında şikayet etmiş de ısrarla M3S alacağım demememe rağmen karıştırıyorlar :D çünkü M3 ün görünümünü beğenmedim pek, hem bana göre uzun. M3S 2k HZ İ dE destekliyor, yarın sipariş edeceğim.

Geri
Yukarı