2000 TL Kasa + Monitör Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
20 TL daha anakartı verip LE olmayan sürümünü al. Monitör neden 5 ms ? Aynı fiyata 2 ms modeller dolu...

440 tl aynı fiyattan daha ucuza var. 21.5' samsung 375 tl %25 indirimle.

Resimler kötü bunu kabullendim. Fotoğraf kursuna gitmek şart oldu. İnceleme konusunu monitörü iyice kurcaladıktan sonra açacağım ama arada resim paylaşmak lazım. 4 gündür S22B350'i kullanıyorum ve memnunum. Bu arada gözleri ağrıtmaması için parlaklığı % 50 yapıyorum.

O7NsHsO.jpg

OTtEBOE.jpg

Waiau0F.jpg

NDzqyKM.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
5 ms monitör alma deniliyor, ki ben de hep diyorum, ısrarla gidip 5ms modellere bakıyorsun. Tavsiye alacak mısın yoksa kafanın dikine mi gideceksin?

O zaman bütçemi aşmayacak bir monitör tavsiyesi istiyorum. 200TL yükseltecek param yok, arada bahşiş alıyorum onları da kargo parası olarak biriktiriyorum. Toplam 1900-2000 TL 2ms monitör bi sistem patlat da konu kapansın :)

Vatan'da SAMSUNG 21.5 INC 375 TL YE %25 indirimli modeli var. Almanı tavsiye ederim.

Benim tavsiyem :
Islemci:Amd FX 8350
RAM: 4x2 RAM 1600 Mhz veya uzeri
Ekran karti: HD 7850 o.c
Power: 600 W veya üzeri işini görür.

Vatan'da SAMSUNG 21.5 INC 375 TL YE %25 indirimli modeli var. Almanı tavsiye ederim.

Benim tavsiyem :
Islemci:Amd FX 8350
RAM: 4x2 RAM 1600 Mhz veya uzeri
Ekran karti: HD 7850 o.c
Power: 600 W veya üzeri işini görür.
Adamlar 2ms diyor konuyu takip et arkadaşım. Zaten tam cevap verdiğin de yok. Recep abi güzel bi cevap yapıştır artık. Sonra "Bize sormadan aldığın için öyle" demeyin.

İnşallah dilediğince bir bilgisayar toplayabilirsin güzel kardeşim. Ama bizim ülkemiz öyle bir hal almış ki bilgisayar alırken doların düşmesini bekliyorsun ve denk getirip almaya çalışıyorsun. Yani bu çok kötü bir durum Bakkal Amcalarda Bilgisayar almamalıyız ama doğru düzgün bir bilgisayar alırken de ya dolar düşecek ya da biraz daha az yemek yiyerek hatta bir nevi aç kalarak paranı yatırıp bilgisayar alacaksın gerçekten de kötü bir durum bu yorum tamamen ülkemizdeki sistemedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı