2000 TL kasa+PSU önerisi

Bütçe
2000

terabayt

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı: ASUS TUF 1660S
Anakart: B450M S2H.

Aşırı büyük ve kaba bir şey istemiyorum aklımda bu var ama daha iyi önerileriniz varsa olabilir. Fanları en azından RGB olsun istiyorum. Beyaz renkli olması ekstra güzel olur ama bu bütçeye bulunur mu bilmiyorum.

Öyle. Bir kez de PSU kısalım bakalım.

FSP Performance ile HV PRO aynı sanırsam, @shinei hocam daha iyi bilir.

Ekran kartı: ASUS TUF 1660S
Anakart: B450M S2H.

Aşırı büyük ve kaba bir şey istemiyorum aklımda bu var ama daha iyi önerileriniz varsa olabilir. Fanları en azından RGB olsun istiyorum. Beyaz renkli olması ekstra güzel olur ama bu bütçeye bulunur mu bilmiyorum.
https://www.akakce.com/bilgisayar-k...-mesh-panel-gaming-kasa-fiyati,999568394.html
şunu alabilirsin bence marka hakkında pek fikrim yok ama.2300 TL civarı.

https://www.akakce.com/bilgisayar-k...-mesh-panel-gaming-kasa-fiyati,999568394.html
şunu alabilirsin bence marka hakkında pek fikrim yok ama.2300 TL civarı.
Pardon fanın etrafı değil tamamı RGB istemişsiniz görmedim.

HV PRO ile FSP Performance aynı, sadece Hyper PRO var, o bir tık farklı. Görsellerde HV PRO varsa sorun yok. Üstteki V20 ve HV PRO güzel ikili, onun yerine şunlara da göz atabilirsin istersen:

Öyle. Bir kez de PSU kısalım bakalım.

FSP Performance ile HV PRO aynı sanırsam, @shinei hocam daha iyi bilir.
550w biraz düşük değil mi?

Hv Pro ile FSP performance aynı, sadece Hyper Pro var, o bir tık farklı. Görsellerde hv Pro varsa sorun yok. Üstteki V20 ve hv Pro güzel ikili, onun yerine şunlara da göz atabilirsin istersen:

MAG 100R veya 100M alsam yanına PSU ne alabilirim 700TL'ye?

Hiçbir şey alamazsın, zaten o iki kasa da çok iyi kasa değil. V12/V20 & H3 550/HV PRO al, kafan rahat olsun. Ne gerek var ki MSI almaya şimdi? Ha, alırsın ama alt sınıf, grup düzenlemeli VX Plus var. O da çok iyi bir güç kaynağı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı