2000 TL kasa+PSU önerisi

Bütçe
2000
Hiçbir şey alamazsın, zaten o iki kasa da çok iyi kasa değil. V12/V20 & H3 550/HV Pro al, kafan rahat olsun. Ne gerek var ki MSI almaya şimdi?

Marka yüzünden değil tipi hoşuma gittiğinden. Kasalar hangi açıdan kötü? Belki biraz daha bütçe artırabilirim 2500TL bütçeye çıkarsak neler önerebilirsiniz? Ona göre değerlendirme yapıp bütçe artırmaya çalışayım.

Marka yüzünden değil tipi hoşuma gittiğinden. Kasalar hangi açıdan kötü? Belki biraz daha bütçe artırabilirim 2500TL bütçeye çıkarsak neler önerebilirsiniz? Ona göre değerlendirme yapıp bütçe artırmaya çalışayım.
Hocam biraz saçma olabilir ancak psusuz 3000e çıkarsanız phanteks p500a öneririm.Tabii fiyat dediğinizle alakasız ama :) Çıkarsanız o fiyatlara bunu alın.

100R V12'ye karşı daha dar, V12 için GPU desteği 380 mm, 100R/M için 330 mm. Fan sayısı daha az. Daha pahalı, ön paneldeki radyatör desteği daha kısa, üst paneldeki de daha kısa. Tüm farklılıklarını bilmiyorum ama sitesine girince ilk fark ettiğim şeylerdendi.

Yine de aralarında uçurum yok diyebiliriz, sana kalmış. 100R/M daha düşük fiyatta olsaydı düşünebilirdim ama V12/V20'den pahalıysa tercih etmezdim.

100R V12'ye karşı daha dar, V12 için GPU desteği 380 mm, 100R/M için 330 mm. Fan sayısı daha az. Daha pahalı, ön paneldeki radyatör desteği daha kısa, üst paneldeki de daha kısa. Tüm farklılıklarını bilmiyorum ama sitesine girince ilk fark ettiğim şeylerdendi.

Yine de aralarında uçurum yok diyebiliriz, sana kalmış. 100R/M daha düşük fiyatta olsaydı düşünebilirdim ama V12/V20'den pahalıysa tercih etmezdim.

Bütçeyi uçurdum diyelim. Corsair 275r airflow iyi midir mesela? Tip olarak hoşuma giden kasalardan birisi ama bu bütçeye çıkmam diye elemiştim.

Hiç bilmediğim ve ilk defa duyduğum bir kasa. Yorum yapamayacağım.

Hava akışı olarak iyi olacağını sanmam ve RGB'leri çok belli olmaz egzoz fanı hariç.

Peki bu kasaya ne dersiniz? Bildiğim kadarıyla Lian Li iyi bir markaydı. Tipi de hoşuma gitti.

Peki bu kasaya ne dersiniz? Bildiğim kadarıyla Lian Li iyi bir markaydı. Tipi de hoşuma gitti.
Evet bunu öneriyorlar diye biliyorum iyi markadır ama net bir şey söyleyemem.

Geri
Yukarı