2000 TL klavye önerisi

VGN GAMEPOWER RK86 Kablosuz Mekanik Klavye, Gaming Klavye Conta Montajlı, 3 Mod (2.4Ghz/Bluetooth/Type C) Apex Pro TKL RGB 75% Oyuncu Klavyesi, TFT Renkli Ekran, Topuz, Hot Swappable Doğrusal Anahtar Amazon.com.tr

VGN GAMEPOWER RK86 Kablosuz Mekanik Klavye, Gaming Klavye Conta Montajlı, 3 Mod (2.4Ghz/Bluetooth/Type C) Apex Pro TKL RGB 75% Oyuncu Klavyesi, TFT Renkli Ekran, Topuz, Hot Swappable Doğrusal Anahtar Amazon.com.tr

İki farklı model tkl klavye bakın. Neden diğer klavyden vazgeçtiniz low profile diye mi? Tuş yapısı biraz daha ince başka bir farkı yok diğer klavyelerden

Hocamlar site çökmüş galiba geç gördüm, alışabilir miyim peki? Çünkü elime hiç Low profile almadım ve nasıl olduğunu bilmiyorum, YouTube'da hep övüyorlar ama emin olamadım. Var mıdır 2000TL'ye başka klavye?
Hocam eğer 1 ay kadar bir süreniz varsa elimdeki GMMK2 belki açığa çıkabilir, 3 aylık ürün ve sıfır desem yeridir. Kendim kit aldım sıfırdan klavye toplayacağım kargolar gelince. Eğer düşünürseniz bütçenize yakın fiyattan verebilirim. (daha kesin değil ama kesinleşirse yeni konu açarım)
IMG_20240101_192531705.jpg

Eğer sıfır almak isterseniz de itopya'da indirimde 2999 TL görünüyor, bütçe artırmaya değer bence. Hotswap kaliteli malzemeli bir klavye, bir tek sıkıntısı keycapler abs değil de pbt olsa daha iyi olacakmış ama ileride değiştirebiliyorsunuz elbette.

Hocam eğer 1 ay kadar bir süreniz varsa elimdeki GMMK 2 belki açığa çıkabilir, 3 aylık ürün ve sıfır desem yeridir. Kendim kit aldım sıfırdan klavye toplayacağım kargolar gelince. Eğer düşünürseniz bütçenize yakın fiyattan verebilirim. (daha kesin değil ama kesinleşirse yeni konu açarım)Eki Görüntüle 2097179
Eğer sıfır almak isterseniz de İtopya'da indirimde 2999 TL görünüyor, bütçe artırmaya değer bence. Hotswap kaliteli malzemeli bir klavye, bir tek sıkıntısı keycapler abs değil de PBT olsa daha iyi olacakmış ama ileride değiştirebiliyorsunuz elbette.

Hocam 3000e çıkabileceğimi sanmıyorum.

İki farklı model tkl klavye bakın. Neden diğer klavyden vazgeçtiniz low profile diye mi? Tuş yapısı biraz daha ince başka bir farkı yok diğer klavyelerden
Low profile klavye hiç denemediğim için nasıl olur tereddüt ettim, Attığınız klavyelerde güzel gözüküyor.Birde Kemove K61 diye birşey buldum o nasıldır sizce? Aklımda şuan sizin attıklarınız ve Fnatic streak65 var.GMMK2 hakkında emin değilim.

Hocam 3000e çıkabileceğimi sanmıyorum.

Low profile klavye hiç denemediğim için nasıl olur tereddüt ettim, Attığınız klavyelerde güzel gözüküyor.Birde Kemove K61 diye birşey buldum o nasıldır sizce? Aklımda şuan sizin attıklarınız ve Fnatic streak65 var.GMMK2 hakkında emin değilim.
Satacak olursam 3000'den daha uyguna bırakacağım elbette, %15-20 civarı daha ucuza bırakabilirim sanırım, diğer klavyem gelince kesinleştiririm.

Eğer %60 klavye kullanırım derseniz Hyperx Alloy Origins bakabilirsiniz o da baya kaliteli, 2000 TL civarına satılıyor.

Tam boy isterseniz bunu öneririm.

Tam boy masama biraz büyük geliyor ve numpad kullanmıyorum.

Satacak olursam 3000'den daha uyguna bırakacağım elbette, %15-20 civarı daha ucuza bırakabilirim sanırım, diğer klavyem gelince kesinleştiririm.

Eğer %60 klavye kullanırım derseniz HyperX alloy Origins bakabilirsiniz o da bayağı kaliteli, 2000 TL civarına satılıyor.

N11'de 2.300 civarlarında, alınabilir gözüküyor. Peki siz ne önerirsiniz yani aklımda şu an 4 model var. VGN Gamepower RK86, Kemove K61, fnatic streak65 ve sizin attığınız model var. Gmmk5 için hala emin değilim.

Tam boy masama biraz büyük geliyor ve numpad kullanmıyorum.

N11'de 2.300 civarlarında, alınabilir gözüküyor. Peki siz ne önerirsiniz yani aklımda şu an 4 model var. VGN Gamepower RK86, Kemove K61, fnatic streak65 ve sizin attığınız model var. Gmmk5 için hala emin değilim.
Gamepower bence almayın, bu fiyatlara çıkıyorsanız daha iyi markalara bakmanızı tavsiye ederim. Kemove ve fnatic hakkında pek bilgim yok ama ben olsam hyperx alırdım, Amazon'da 2000 TL

Yeni konular

Geri
Yukarı