2000 TL klavye önerisi

Hayırlı olsun hocam ürün içinize sindiyse fiyatı gayet iyi alınır kesinlikle. Bir tek sıkıntı 60% klavye olduğundan numpad ve ok tuşları olmayacak eğer o kadar kullanmıyorsanız sorun yok tabii.

Teşekkürler hocam pek bir sorun olacağını sanmıyorum numpad ve yön tuşu kullanmıyorum zaten, sadece F tuşları önemli benim için.

Teşekkürler hocam pek bir sorun olacağını sanmıyorum numpad ve yön tuşu kullanmıyorum zaten, sadece F tuşları önemli benim için.
Bu arada itopya'da da amazon ile aynı fiyatta satılıyor haberiniz olsun, hangi siteden almak isterseniz artık. Beğenmeyip iade etme ihtimali olabilir o yüzden amazon daha mantıklı gibi ama yine de seçenek olarak bulunsun.

Bu arada İtopya'da da Amazon ile aynı fiyatta satılıyor haberiniz olsun, hangi siteden almak isterseniz artık. Beğenmeyip iade etme ihtimali olabilir o yüzden Amazon daha mantıklı gibi ama yine de seçenek olarak bulunsun.

Teşekkürler ama sanırım İtopya'dan alacağım :D Amazon'dan hiç ürün almadığım için tereddüt ediyorum.

Bu arada İtopya'da da Amazon ile aynı fiyatta satılıyor haberiniz olsun, hangi siteden almak isterseniz artık. Beğenmeyip iade etme ihtimali olabilir o yüzden Amazon daha mantıklı gibi ama yine de seçenek olarak bulunsun.

Hocamlar rahatsız ettim ama bir şey sormak istiyorum bu klavyelerde mod denen bir ayarlama yapılıyormuş bantla, pamukla vb. bu klavyedede geçerli mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı