2000 TL klavye önerisi

Bütçe
2000

MRainb0w

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-10105F - 16GB Ram - 1660Ti
Merhaba. Herkese iyi sosyaller. Bir önceki konumda belirttiğim gibi maalesef klavyeme su döküldü ve düzelip düzelmeyeceği belirsiz. Mekanik klavye önerilerinizi bekliyorum.

Kaliteli RGB ve Switch'lere sahip olması benim için yeterli olacaktır. Ekstra olarak kullanım rahatlığı ve keycapslerin çok sert olmaması önemli bir unsur. Şu an kullandığım klavyem HyperX mkw100. bu tarz bir klavye istiyorum duruma bağlı bir tık daha küçük olabilir.

Merhaba. Herkese iyi sosyaller. Bir önceki konumda belirttiğim gibi maalesef klavyeme su döküldü ve düzelip düzelmeyeceği belirsiz. Mekanik klavye önerilerinizi bekliyorum.

Kaliteli RGB ve Switch'lere sahip olması benim için yeterli olacaktır. Ekstra olarak kullanım rahatlığı ve keycapslerin çok sert olmaması önemli bir unsur. Şu an kullandığım klavyem HyperX mkw100. bu tarz bir klavye istiyorum duruma bağlı bir tık daha küçük olabilir.
Naçizane bir tavsiye, HyperX'in satış sonra hizmetinin çok iyi olduğunu düşünüyorum. Kendilerine mail aracılığıyla ulaşmayı deneyin, ürünün yenisini gönderme ihtimalleri var çünkü. Bekleyemem derseniz de bu ürüne bakabilirsiniz;

Hocam bu klavye şu an aklımda ama daha farklı ve uygun bir klavye var mıdır onları bekliyorum. Öneri için teşekkürler.

Naçizane bir tavsiye, HyperX'in satış sonra hizmetinin çok iyi olduğunu düşünüyorum. Kendilerine mail aracılığıyla ulaşmayı deneyin, ürünün yenisini gönderme ihtimalleri var çünkü. Bekleyemem derseniz de bu ürüne bakabilirsiniz;
Hocam HyperX'e nasıl ulaşabilirim? Bir de bu klavyenin yay sesi mi ne problemi vardı galiba doğru mudur? Birde yazılımsal problemleri var diye duydum.

Hocam HyperX'e nasıl ulaşabilirim? Bir de bu klavyenin yay sesi mi ne problemi vardı galiba doğru mudur?
Aynısını bir müddet kullanma fırsatı bulmuştum fakat, herhangi bir yay sesine rastlamadım. Benim şansıma da olabilir tabi bu burum.
HyperX ile buradan iletişime geçebilirsiniz, sağ altta sohbet kutucuğu var oradan konuşursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı