2000 TL koltuk önerisi

Bütçe
2000

Sarang

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Pandemi döneminde uzun saatler masa başında geçirince ergonomik bir koltuk aramaya başladım. Ancak piyasada o kadar çok seçenek var ki asla karar veremedim. Bir de forumlardaki yorumlar oyuncu koltuğunun gereksiz pahalı olduğu, bunun yerine ofis koltuğu almanın daha mantıklı olduğu yönündeydi.

Boyum 180 ve oturma genişliği benim için çok önemli.

Uzun yıllar idare edecek bir ürün arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Pandemi döneminde uzun saatler masa başında geçirince ergonomik bir koltuk aramaya başladım. Ancak piyasada o kadar çok seçenek var ki asla karar veremedim. Bir de forumlardaki yorumlar oyuncu koltuğunun gereksiz pahalı olduğu, bunun yerine ofis koltuğu almanın daha mantıklı olduğu yönündeydi.

Boyum 180 ve oturma genişliği benim için çok önemli.

Uzun yıllar idare edecek bir ürün arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
XDrive Akıncı kullanıyorum. Yaklaşık 2-3 hafta oldu alalı, çok rahat. Pahalı tabii ki fakat ben masada günümü geçirdiğim için gerçekten ihtiyacım vardı.

1606403317696.png

XDrive Akıncı kullanıyorum. Yaklaşık 2-3 hafta oldu alalı, çok rahat. Pahalı tabii ki fakat ben masada günümü geçirdiğim için gerçekten ihtiyacım vardı.

Eki Görüntüle 752223
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Peki gıcırdama oluyor mu? Yorumlarda fazlaca bu sorunun oluştuğunu okudum.
Xdrive Akıncı öneririm, 3 aydır kullanıyorum.
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bir sorun ile karşılaştınız mı?

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Peki gıcırdama oluyor mu? Yorumlarda fazlaca bu sorunun oluştuğunu okudum.

Hayır. Sadece çok hafif bir gıcırdama başladı. Her zaman olmuyor ancak bazı zamanlar çok hareket edince çok ufak bir gıcırdama oluyor. Alışınca falan sorun yok. Hatta şuan olmuyor. Bir de ilk aldığımda bel desteği gelmemişti, gönderdiler sonra.

Hayır, en ufak bir sorunum yok. Plastik sandalyemde bile daha çok terliyordum. öyle bir terleme ile karşılaşmadım. Evet 2-3 günde bir sağa falan dönerken bi' "cırt" edebiliyor. Öyle her dönüşte "gacırt" "gucurt" etmiyor. Kapıda oluyor bazen bi' sorun değil bence :)

Yeni konular

Geri
Yukarı