2000 TL kulak üstü kulaklık önerisi

ANC iyi mi, LDAC gerçekten fark yaratıyor mu ve terletme durumu nasıl.

ANC düzenli sesleri kesmede başarılı(fan ve makine sesi gibi) konuşmaları tamamen kestiğini söyleyemem. Transparan modunu çok beğendim sanki kulaklık takmıyor gibi dışarıdaki sesleri duyabiliyorsunuz. Terleyme konusuna gelirsek sıcak havada mutlaka bir miktar yapacaktır fakat şu anda terletme söz konusu değil. En beğendiğim kısmı batarya sanırım.

ANC düzenli sesleri kesmede başarılı(fan ve makine sesi gibi) konuşmaları tamamen kestiğini söyleyemem. Transparan modunu çok beğendim sanki kulaklık takmıyor gibi dışarıdaki sesleri duyabiliyorsunuz. Terleyme konusuna gelirsek sıcak havada mutlaka bir miktar yapacaktır fakat şu anda terletme söz konusu değil. En beğendiğim kısmı batarya sanırım.
Hocam dışarıda kullanımı tecrübe ettiniz mi? Terleme konusunda deri olduğu için ciddi endişelerim var, Türkiye de garantiside yok muhtemelen sorun yaşatacağından endişeliyim.
Anker almıştım inanılmaz terletiyordu. Bir de dipses sorunu var mı?

Terletme için kumaş kulaklık padi alın diyorlarda ben buna uygun bulamadım sen hiç baktın mı

Dip ses sorunu yok. Dışarıda henüz kullanmadım fakat tüm suni deri kulaklıklar bir miktar terleme yapacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı