2000 TL kulak üstü kulaklık önerisi

bbbb6000

Zeptopat
Daha fazla  
Gündelik kullanım için bakıyorum. Çoğunlukla oyun oynayıp müzik dinleyeceğim. En dikkat ettiğim kısım ses kalitesi, ayrıca oyunlardan ötürü iyi bir mikrofonda istiyorum. Bütçem maksimum 2000 TL.
Bilgisayarımda kullanmak için bakıyorum, ASUS TUF H7 kullanıyordum sağ tarafından ses gelmeyi kestiği için yenisini arıyorum.

Son düzenleme:
Anker lifeq30 en iyi seçeneğin bluetoothlu istiyorsan.

Mikrofonu olmayabilir ama. 2000e hem ses kalitesi cok iyi hem iyi mikrofonlu kulaklık bulamazsın.

Anker lifeq30 en iyi seçeneğin bluetoothlu istiyorsan.

Mikrofonu olmayabilir ama. 2000e hem ses kalitesi cok iyi hem iyi mikrofonlu kulaklık bulamazsın.
Tavsiye için teşekkürler. Ses kalitesini çok iyi istiyorum değilde bütçem içindeki kulaklıklar arasından ses kalitesini ön planda tutarak öneri bekliyorum demek istemiştim. Bluetooth bu bütçede zor diye düşünmedim açıkçası.

HyperX Cloud Core 7.1, internette baktığımda en çok önerilen buydu. Tavsiye eder misiniz?

Tavsiye için teşekkürler. Ses kalitesini çok iyi istiyorum değil de bütçem içindeki kulaklıklar arasından ses kalitesini ön planda tutarak öneri bekliyorum demek istemiştim. Bluetooth bu bütçede zor diye düşünmedim açıkçası.

HyperX Cloud Core 7.1, internette baktığımda en çok önerilen buydu. Tavsiye eder misiniz?

Yapıştır bunu. Jabra Elite 4 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bir süredir bakıyorum Q30'dan daha çok ilgimi çekti. Vergisi biraz daha ucuz olsa alacağım. Yurt dışı olması sıkıntı yoksa Q30'dan daha iyi bence.
Bu kulaklıgı bu forumda oneren cok gordum olayı ne tam olarak kullanmadan da nasıl bılıyorsun daha ıyı oldugunu

İdare eder eh işte. Çok iyi değil.

Girişten de düşük seviye bi kulaklık bence.

Geri
Yukarı