Bütçe
2000 TL

Rhaer

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bütçem 2000 TL (aşağısı da olabilir) öncelik olarak ses ve mikrofon bakımından güzel kulaklık arıyorum. Önceliğim müzik film ve arkadaşlarımla konuşmak için net bir mikrofonu olmalı. Daha ucuzda olabilir Corsair virtuoso iade ettim ne rahattı ne de ses konusunda tatmin etmedi üstüne sıkıntıları vardı. Konu hakkında fikrini paylaşıp yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Hyperx'in o fiyat bandındaki kulaklıklarına bakabilirsin. Hatta Cloud 2 alırsanız vay be o kadar para vermeye gerek yokmuş dersiniz.

Arkadaşlar merhaba bütçem 2000 TL (aşağısı da olabilir) öncelik olarak ses ve mikrofon bakımından güzel kulaklık arıyorum. Önceliğim müzik film ve arkadaşlarımla konuşmak için net bir mikrofonu olmalı. Daha ucuzda olabilir Corsair virtuoso iade ettim ne rahattı ne de ses konusunda tatmin etmedi üstüne sıkıntıları vardı. Konu hakkında fikrini paylaşıp yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Arctis 3 2019 edition kullanıcısıyım çok iyi bence.

Arkası olmayan bir cümle, neye göre Cloud II daha iyiymiş, söyleyin bakalım :) Corsair ses konusunda kötüymüş, neden?

Bir çok modelinde dip ses mevcut. Arctis 7 Wireless'ta mesela ne konfor vardı ne aman aman bir ses kalitesi. Cloud 2 bir tık öndeydi oyunlarda, sesin yüksekliği olsun temizliği olsun. Cloud 2 ve Cloud 2 Wireless'a sahibim ve son kuruşuna kadar hakediyolar verdiğim parayı.

Geri
Yukarı