Oyuncu kulaklığı önerisi

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Dostlar herkese iyi günler. Uzun ömürlü, hafif ve rahat tasarımlı, terletmeyecek, oyunlarda beni üzmeyecek bir kulaklık arıyorum. RGB takıntım yok. Birkaç model araştırdım fakat karar veremedim fiyatlar da çok artmış, düşer mi yoksa daha da yükselir mi bilemiyorum. Bu nedenle kulaklık işini daha fazla ertelemek istemedim. Hem PC hem PS4 kullanıcısıyım. Anakartım ASUS TUF B450M-PLUS. Değerli fikirlerinizi paylaşırsanız ve önerebileceğiniz kulaklıklar varsa yazarsanız mutlu olurum. Araştırdığım modelleri en beğendiğimden başlayarak şöyle sıraladım:
Bütçemi zorlayarak biraz daha arttırabilirsem eğer, aşağıdakileri önerir misiniz? Bu fiyatlarda almaya değer mi?

Hiçbiri.

Buna da bakmıştım fakat tasarımı, mikrofonu biraz kaba geldi bana hocam. Biraz daha ergonomik bir şeyler düşünüyorum. Yine de teşekkür ederim. 🙂

Buna da bakmıştım fakat tasarımı, mikrofonu biraz kaba geldi bana hocam. Biraz daha ergonomik bir şeyler düşünüyorum. Yine de teşekkür ederim. 🙂
Tasarımı ve mikrofonu kaba olsa ne olacak? Malzeme kalitesi ve mikrofonun kalitesi sıraladıklarından 2 kat iyi. Ses olarak da aynı şekilde.

Ergonomik kulaklık ne demek? Rahat demek istiyorsan bunlar rahat zaten.

Geri
Yukarı