2000 TL Laptop Önerisi

Mersin'de elden almak tercihimdir. Şehir dışında adamı bulamam. Diyelim bir sorun var söylemiyor ve alıyorsun sonra fark ettin mi para çöp olur. Güvenemiyorum.
Sakın bunlara kanıp HP almayın. İkinci elin garantisi bile yok. Yarın birgün elinde kalır pişman olursunuz. Bunların önerdikleri işlemcileride yaramıyor.

Sakın bunlara kanıp HP almayın. İkinci elin garantisi bile yok. Yarın birgün elinde kalır pişman olursunuz. Bunların önerdikleri işlemcileride yaramıyor.
HP=Caspert hatta Caspert bile daha iyi inan bana. :) Tecrübeme göre konuşuyorum. 2 de bir HP gelirdi çalışırken bize.
Benim attığım HP mi? Göster bakalım 2500 TL'ye sıfır bir tane laptop. Aynı performans olsun.
Haklısın tamam güzel özellik ama arıza veriyorlar.

Toshiba L50-B-27J modelini kullanıyorum. Yaklaşık 4 sene önce 2200 TL fiyata almıştım. GTA 5 30-40 FPS oynatıyor. R6 Siege 50-60 düşük-orta arası ayarda. 0 satılmıyor diye biliyorum ama 2. el bakmanı öneririm. Gerçekten sağlam makina.

8 GB RAM (arttırılabilir)
AMD R7 M260 GPU
İ5 5200u
Alırken istenirse 1TB HDD çıkartılıp SSD takabileceğimi söylemişlerdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı