2000 TL laptop tavsiyesi

Oyun oynamayacaksanız bence gayet uygun fiyatına göre. Full HD ekranı ve SSD'si ile 2500-3000 TL'ye kadar alınabilecek en iyi bilgisayarlardan biri gibi görünüyor. Technopat'da da incelemesi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 ay önce arkadaşıma aldığımız 512 GB SSD AMD tabanlı bir laptobu önerecektim. 3000₺ olmuş şaka gibi bir durum. :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef dolar uçuyor. Ben yine de 2000 TL'ye iyi olduğunu düşünüyorum fiyatın.
Oyun oynamayacaksanız bence gayet uygun fiyatına göre. Full HD ekranı ve SSD'si ile 2500-3000 TL'ye kadar alınabilecek en iyi bilgisayarlardan biri gibi görünüyor. Technopat'da da incelemesi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CS 1.6 falan oynayabiliriz değil mi? O tarz ufak tefek oyunlar düşünmüyor değilim.

Oyun oynamayacaksan veya eski oyun oynayacaksan sıkıntı yok ama oyun oynayacaksan aklından bile geçirme.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı