2000 TL Monitör Dahil Oyun Sistem Tavsiyesi

G4400 ile i3 6100 bulamadım örnek teşkil etmesi açısından bunu paylaşayım dedim. GTA gibi işlemciye yük bindiren oyunlarda fark bariz belli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Edit: Testler 2k da yapılmasına rağmen sonuçlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@TeklonojiUstası 'sın madem neden daha anakart üzerindeki görüntü çıkışlarının manasını soruyorsun? Daha yeni mi öğrendin işlemci içerisindeki dahili GPU'yu?

GTA V aşırı işlemci kullanıyor darboğaz yapar onu biliyor. Gele gele bununla mı gelebildin?

G4400 + GTX 950 videosu bulup, takılma yaşanılan oyun testlerini yayınlar buraya.

Son düzenleme:
@TeklonojiUstası 'sın madem neden daha anakart üzerindeki görüntü çıkışlarının manasını soruyorsun? Daha yeni mi öğrendin işlemci içerisindeki dahili GPU'yu?

GTA V aşırı işlemci kullanıyor darboğaz yapar onu biliyor. Gele gele bununla mı gelebildin?
Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır. Sen bunu bilmiyormusun? Burda beni küçültmeye çalışmanız sadece sizin seviyesizliğinizden kaynaklanmaktadır. Bir insanın yanlışını kabul edip çekilmesi de bir erdemliktir. :)

Technopat'ın arayüzüne ne oldu bir anda?

1.jpg

Sizde de böyle mi?
2.jpg

İnce çizgideki gibi kaplıyordu ekranı bir anda böyle oldu.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    193,8 KB · Görüntüleme: 150
Yok onunla alakalı değil şimdi düzeldi kendi kendine, senin dediğin gibi yapınca yazılar dev gibi oluyor. O ayrı bir şey diğer siteler normal burası değişti. Aynen böyle oluyor.
12.jpg

Şuan ne çok dar ne çok geniş ortada bir yerde, rahatsız etmiyor artık.

Fotoğraf yükleyince tam resim olarak mesaja koyuyorduk o zaman da ekranı kaplıyordu. Şimdi sanırım onunla ilgili bir ayar yapıyorlar, tam resime tıklayınca saçma sapan şekilde büyüyor.

Aynı shiftdelete forumu gibi oldu şuan.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ama bende i3 6100 taraftarıyım bu yüzden #TeklonojiUstası
arkadaşımızın tavsiye ettiği sistem gayet güzel buldum. Peki sizce bu sistem tamam'mı. :)

Dosya Ekleri

• upload_2016-5-4_22-35-44.png
    upload_2016-5-4_22-35-44.png
    54,9 KB · Görüntüleme: 161
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı