GAME+ mail adresi değiştirilmiyor

Doğrudan GAME+ üzerinden güncelleyemezsiniz. HızlıGiriş ile giriş yap tuşuna tıklayın ve oradaki bilgileri güncelle kısmından devam edin.
1714210894337.png

@advaith hocam oradan deneyince şu hatayı almaktayım:
"Bu e-posta adresine bağlı bir hesap bulunmuyor. Gameplus uygulamasında hesap oluşturmak için lütfen gameplus sayfasındaki "üye ol" butonuna tıklayınız."

Ne yapmalıyım?

@advaith hocam oradan deneyince şu hatayı almaktayım:
"Bu e-posta adresine bağlı bir hesap bulunmuyor. Gameplus uygulamasında hesap oluşturmak için lütfen gameplus sayfasındaki "üye ol" butonuna tıklayınız."

Ne yapmalıyım?
Gerçekten saçma sapan bir sistem yapmışlar.

GAME+'a kayıtlı e-postanızla HızlıGiriş hesabı oluşturmayı deneyin, oluşturabilirseniz aynı hesapla GAME+ sitesinden bilgi güncelleme ekranına gidip aynı işlemi tekrar deneyin.

@advaith hocam işe yaramadı.
Turkcell ve onun kadim altyapısı pişmanlıktır :(
Her şeyleri dandik. Müşteri hizmetlerine ulaşıp onlardan değiştirmelerini isteyin diyeceğim de galiba daha kendi hizmetlerinden haberleri yok onların. Sitede e-posta değiştirme kısmının olduğunu iddia etmişler. Yine de belki e-posta atıp şansınızı denemek istersiniz.

1714212279946.png

@advaith hocam ilginiz için teşekkür ederim.

Sonucu merak eden arkadaşlar için açıklama gereği duydum.
Öncelikle sistem rezalet, canlı destek konuyu bilmiyor ve ilgisiz. Mail ekibi ise işlevsiz.
Yaptıkları ortak ağızdan tek sonuç: Mail adresleri değiştirilemez.

Sene 2024 olmuş, halen daha mail gibi based datalara erişim hakkı sunmayan bir firmanın hiçbir ürününü/servisini önermiyorum.

Geri
Yukarı