2000 TL monitör önerisi

areda1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhabalar; başlıkta 2000 TL olarak belirttim ancak daha altı olur ise benim için çok daha iyi olur 1200-1300 bandı olur ise daha tatlı olur benim için.

Öncelikle 27 inç 144 Hz istiyordum ancak pikselleri sayarsın diyor herkes kullanmadığım için tam bir bilgim yok bu sebeple istediğim 24 inç 144 Hz bir monitör istiyorum ve Curved olmasını istiyorum. Başka nelere dikkat etmem gerekiyor, oyun için monitör alırken önerileriniz nelerdir?

Monitör Linki bu linkteki monitör nasıldır siz önerir misiniz fiyatı bayağı uygun geldi çünkü bana.

Özet geçmek gerekirse maksimum tutar 2000 TL ancak 1200-1300 TL bandında olur ise 144Hz ve 24 inç bir monitör arıyorum Curved.

Bir de 24 yerine 27 daha iyi olur pikseller sorun olmaz derseniz önerilerinize açığım.

24" için önerim: Curved olmadığının ve biraz pahalı olduğunun da farkındayım. Yine de öneriyorum. Bu fiyatı hak ediyor.
Şimdi sorum şu: Monitörle aranızdaki uzaklık ne olacak? 50-60 cm üzerinde ise 27" de tercih edilebilir.

Kendim kullanıp "ghosting" sebebiyle memnun kalmadığım bir monitör olsa da fiyatına göre hala çok iyi olduğunu düşündüğüm bu ürünü de düşünebilirsiniz: Philips 242E1GAJ 23.8" 1ms 144Hz FreeSync Premium VA Full HD Gaming Monitör - incehesap.com

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı