2000 TL monitör önerisi

Bütçe
2000
Teknoloji şans işidir fakat ben yinede 2000 TL veripte ViewSonic gibi bir markaya bulaşmazdım. Forumları gezin problemleri çoğunluğu bu markadan. Bende de var geçmişte bir hata yapıp aldım. Sürekli problem.
Doğru olabilir bu. Daha geçen bir kişide ölü piksel sorunu görmüştüm. Bir kere iade yollamış, aynı monitörden sipariş etmiş. Sonra yine ölü piksel çıkmış ViewSonic monitörde. Dediğiniz gibi şans işi biraz da.
Piksel aralıklarının çok olduğundan bahsediliyor. Güzel olabilir ama daha güzellerinin bulunabileceğini düşünüyorum. Benim attığım LG güzele benziyor.

Doğru olabilir bu. Daha geçen bir kişide ölü piksel sorunu görmüştüm. Bir kere iade yollamış, aynı monitörden sipariş etmiş. Sonra yine ölü piksel çıkmış ViewSonic monitörde. Dediğiniz gibi şans işi biraz da.

Piksel aralıklarının çok olduğundan bahsediliyor. Güzel olabilir ama daha güzellerinin bulunabileceğini düşünüyorum. Benim attığım LG güzele benziyor.
Kullanan çoğu kişi memnun, geçen arkadaşım da aldı. Bu kadar güzel bir monitör yok diye övünüyordu bayıldı.

Aşırı derecede FPS oyuncusu değilseniz TN panel almayın.
Sizde gördüğüm kadarı ile hikaye tip oyun oynuyorsunuz canlılık açısından IPS monitör almanız daha iyi olur.

Piksel aralıklarının çok olduğundan bahsediliyor.
Hemen hemen her 24" 1080p monitör gibi AOC'da da piksel aralığı 0.275 milimetre.

Böyle bir sey söz konusu değil. Belki kullananlar başka bir sorun yaşayıp buna yormuştur fakat piksel aralığında vs. bir farklılık yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı