2000 TL monitör önerisi

Bütçe
2000

ecannar

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirtmiş olduğum gibi, 144 Hz 1 ms (GtG) IPS, FreeSync (çok pahalı değilse 10 Bit olması iyi olur) monitör arayışındayım, pivot özelliğinin olması benim için önemli çünkü sabit durmasını istemiyorum, yukarı aşağı öne arkaya sağa sola dönüşleri önemli, bu şekilde rahat hissediyorum.
Bütçemi 2000TL'ye kadar zorladım fakat 2000 altında da olabilir. Her türlü hikaye ve FPS oyununu oynamaktayım ve genelde oynadığım oyunlarda profesyonelliği yakalamaya çalışıyorum, renkleri ve grafikleri çok önemsiyorum, Dirt Rally 2.0, Dying Light ve profesyonel eloya çıkmak istediğim oyun olan Valorant oynuyorum. FPS oyunu olmasaydı 1 ms GtG olayını önemsemeyebilirdim fakat baktığım monitörler hep 1ms MPRT değerine sahip.
Tavsiyelerinizi, önerilerinizi beklemekteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
10bit derinliğe sahip olman çok zor olacaktır.

1 ms MRPT. 1 ms GtG istediğinizin farkındayım ama bu bütçede çok seçenek yok o şekilde. Ayrıca profesyonel seviyede oynamıyorsanız bence hiç takılacak bir şey değil. 1 ms GtG hatırladığım bu var ama 24G2U renk canlılığı ve kalitesi olarak daha önde bu monitörden.

1 ms MRPT. 1 ms GtG istediğinizin farkındayım ama bu bütçede çok seçenek yok o şekilde. Ayrıca profesyonel seviyede oynamıyorsanız bence hiç takılacak bir şey değil. 1 ms GtG hatırladığım bu var ama 24G2U renk canlılığı ve kalitesi olarak daha önde bu monitörden.
favori karakterim olan, herhangi bir dizi yada filmde görüp heyecanlandıran walter bishop :)
attığınız LG monitörü alacaktım ama son anda vazgeçtim, ips olduğu halde TN gibi olduğunu ve monitörün sağa sola dönmediğini görünce eledim, ayrıca ayaklarının kaba durmasını geçtim arka tarafı aşırı kaba duruyor

Belirtmemişsijiz ama anladigim. Dusuk response time+input lag istiyorsunuz, buna ips ekran deyip bir de pivot ekleyince fiyat 2binin çok üstüne çıkıyor. Bazi ozellikleri elemeniz lazim o fiyat bandinda. Bence ips ekrandan başlayın valorant icin va hatta tn panele yönelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı