LG 24GN650-B IPS monitör (gtg) mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
renkler daha iyi durmuyor sadece parlaklığı daha yüksek olduğu için öyle görünüyor. 6.19 dakikasında tn monitörün sağ üst kısmında bakarsan karanlıklaşmayı görürsün. Tn panel gerçek renkler vermez hiçbir zaman. ordaki lg monitör 300 kandela yandaki monitörü bulamadım ama açıklamada verdiği monitör 400 kandela daha canlı gelmesinin sebebi bu

Merhaba, bu ürün ile Acer Predator XB253QGP modeli arasında kaldım. Bu ürün fiyat olarak da daha avantajlı ve kağıt üstündeki kıyaslamalarına baktığımda da piksel aralığı ve yoğunluğu vs. daha iyi gözüküyor. Ancak YouTube'da yalnızca Japonca bir inceleme bulabildim ve onda da yan yana koyduğu TN panel bir monitörün renkleri daha canlı ve güzel gözüküyor, bu durum da iyice kafamı karıştırdı. Bahsettiğim video bu Haxball Play 6:15 civarında yan yana koyuyor. Çok kararsız kaldım, belki siz bir fikir verebilirsiniz.

Dostum o Japonca videoda altyazıyı açarsan adam şunu diyor: "kamerada TN paneli olan monitör daha canlı duruyor ama emin olun ki şu an ben gözümle bakarken IPS panel (LG) daha güzel ve canlı duruyor. Videoya aldanmayın gerçekte LG daha canlı.". Adam bunu diyor Türkçe alt yazı açarsan anlarsın o yüzden ben LG almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı