2000 TL mouse önerisi

Bugr1styK

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle elim ne çok küçük ne çok büyük orta fingertip ve bazen claw tutuş kullanıyorum şu anda bu mouse var https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...er-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,721325366.html Razer Viper Mini ve Wireless glorios model o düşündüm fakat 20 m tıklama ömrü yüzünden vazgeçtim sinjutso katanayı nasıl satın alabilirim bilmiyorum bende öneri bekliyorum FPS oyunları oynuyorum Wireless olması önemli değil olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Öncelikle elim ne çok küçük ne çok büyük orta fingertip ve bazen claw tutuş kullanıyorum şu anda bu mouse var https://www.akakce.com/mouse/en-ucu...er-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,721325366.html Razer Viper Mini ve Wireless glorios model o düşündüm fakat 20 m tıklama ömrü yüzünden vazgeçtim sinjutso katanayı nasıl satın alabilirim bilmiyorum bende öneri bekliyorum FPS oyunları oynuyorum Wireless olması önemli değil olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bu farenin Pro Max modelini almanı öneririm ama 4000 Hz alıcısı ayrı satılıyor eğer almazsan fareyi sadece 1000 Hz olarak kullanabilirsin bu arada swar50 kodu ile 50 TL indirim alabilirsin.

Merhabalar. Dell ALİENWARE serisi ister preminumlukta olsun ister performansta olsun en iyisidir, Sensörü gayet iyi biraz ağır 80 gramlarda olması lazım sorun teşkil ediceğini sanmıyorum

Merhabalar. Dell ALİENWARE serisi ister preminumlukta olsun ister performansta olsun en iyisidir, Sensörü gayet iyi biraz ağır 80 gramlardan olması lazım sorun teşkil ediceğini sanmıyorum

2500 tl 2000 tl ye bile çıkmayacaktım bunu belki nays ile alabilirim baya güzel duruyor dell alienware ürünlerine bayılıyorum

2500 tl 2000 tl ye bile çıkmayacaktım bunu belki nays ile alabilirim baya güzel duruyor dell alienware ürünlerine bayılıyorum
birde bu optik mouselara güzel birde mouse mad gerekiyor bana önerin var mı ? yoksa konumu açayım ona ayrı

2500 TL 2000 TL'ye bile çıkmayacaktım bunu belki Nays ile alabilirim bayağı güzel duruyor Dell Alienware ürünlerine bayılıyorum.

Eğer o kadar çıkmak istemezsen bunu da alabilirsin.

Eğer o kadar çıkmak istemezsen bunu da alabilirsin.
teşekkürler aklımda bunlar

birde optik sensör için mouse padde önemliymiş siz bu konuda bilgilimisiniz yoksa yeni konu mu açayım ?

Merhabalar. Dell ALİENWARE serisi ister preminumlukta olsun ister performansta olsun en iyisidir, Sensörü gayet iyi biraz ağır 80 gramlarda olması lazım sorun teşkil ediceğini sanmıyorum

baktığıma göre şuan kullandığım mouse 500 grammış 80 gram çok hafif bile kalır

Geri
Yukarı