2000 TL mouse önerisi

lrstw

Femtopat
Daha fazla  
Kablosuz olursa güzel olur, tutuş şeklim genel olarak palm, claw karışımı ve elim büyük 2000 TL'yi geçmeden ne önerebilirsiniz?

Kablosuz olursa güzel olur, tutuş şeklim genel olarak palm, claw karışımı ve elim büyük 2000 TL'yi geçmeden ne önerebilirsiniz?
Normalde VXE R1 önerecektim fakat dongle'si stokta kalmadığı için sadece 1000Hz kullanılabiliyor, yukarıda önerdiğim ürünün dongle'si kutusuyla birlikte geliyor ve 2000Hz kullanabiliyorsunuz.

150TL bütçe artırabilirsen buna bakabilirsin. Ayrıca üstte atılan ürün de güzeldir.

Normalde vxe R1 önerecektim fakat Dongle'si stokta kalmadığı için sadece 1000Hz kullanılabiliyor, yukarıda önerdiğim ürünün Dongle'si kutusuyla birlikte geliyor ve 2000Hz kullanabiliyorsunuz.

Yakında gelecek 4K dongle. Vxe R1 Pro alın hocam.

Avuç içi claw tutuyor isen de bu.

Avuç içi claw tutuyor isen de bu.

Yakında gelecek 4K dongle. Vxe R1 Pro alın hocam.

150TL bütçe artırabilirsen buna bakabilirsin. Ayrıca üstte atılan ürün de güzeldir.

Bu Darmoshark ile vxe arasında çok bir fark var mıdır?

Normalde VXE R1 önerecektim fakat dongle'si stokta kalmadığı için sadece 1000Hz kullanılabiliyor, yukarıda önerdiğim ürünün dongle'si kutusuyla birlikte geliyor ve 2000Hz kullanabiliyorsunuz.
hocam m3 s almayı düşünüyorum r1 pro stokta kalmamış iyi bir mousedur değilmi uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum

Son düzenleme:
Bu Darmoshark ile VXE arasında çok bir fark var mıdır?

Hocam M3 s almayı düşünüyorum R1 Pro stokta kalmamış iyi bir mousedur değil mi uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum.
R1 Pro stokları geldi hocam, almamışsanız söyleyeyim dedim bende R1 Pro almayı düşünüyorum.

Bi düşūndüm kulakıkta alacaktim ben o yuzden 1.5k ustu veremeyecegim mouseye o yuzden r1 veya m3 almayı düşünüyorum karar verince alacagim

Hocam sizce r1 mi m3 mü

Yeni konular

Geri
Yukarı