2000 TL orta büyüklükte ele gaming mouse önerisi

Bütçe
2000

Carissa00

Zeptopat
Daha fazla  
Yeni sistem dizdim. Mouse da değiştirmek istiyorum. Genelde FPS türünde oyunlar oynuyorum. 2000 TL bandında Gaming mouse önerebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni sistem dizdim. Mouse da değiştirmek istiyorum. Genelde FPS türünde oyunlar oynuyorum. 2000 TL bandında Gaming mouse önerebilirseniz sevinirim.

Sistemin hayırlı olsun ama 2000 TL mouse için biraz fazla Rampage SMX R20 alman daha mantıklı Hepsiburada üzerinde 700 olması lazım şarjlı bir mouse gecikme 0 ama eğer dersen ben kabloyla bağlanacağım kasaya şarjını bağla kablolu bir şekilde çalıştır.

Rampagenin hiçbir ürünü alınmaz.

M800 Ultra stok bekle.

Ya da

Rampage'in sadece bir kac tane alinabilecek urunu var onun disinda alinmaz. Ustteki Asus olani oneririm ben de. Onun disinda bir kac urun onerebilirim.
4K;
1K;

Rampagenin hiçbir ürünü alınmaz.

M800 Ultra stok bekle.

Ya da

Hocam iyi diyorsanız bunlardan tercih edeceğim teşekkür ederim rampage kullanıyordum önceden pek hoşuma gitmedi zaten.

Sistemin hayırlı olsun ama 2000 TL mouse için biraz fazla Rampage SMX R20 alman daha mantıklı Hepsiburada üzerinde 700 olması lazım şarjlı bir mouse gecikme 0 ama eğer dersen ben kabloyla bağlanacağım kasaya şarjını bağla kablolu bir şekilde çalıştır.
Teşekkür ederim knkm ama rampage ürün kullandım daha önce pek memnun kalmadım ya

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı