2000 TL Oyun Odaklı Sistem Toplama

_-Alparslan-_

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Öncelikle bütçem 2000 TL civarı, taş çatlasın 2100 TL. Ben oyun odaklı bir sistem topladım fakat kafam çok karıştı. Bana yardımcı olarak 2000 TL'ye oyun odaklı sistem önerir misiniz? Özellikle yeni nesil oyunlarda 60 FPS civarı alacağım bir sistem istiyorum. (GTA 5, BF1, Mafıa 3 vs.)
Son olarak güvendiğiniz sitelerden olursa çok sevinirim. Ve sistemde monitör mouse, klavye, filan hariç olacak. Onlar bende var çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.

Öncelikle bütçem 2000 TL civarı, taş çatlasın 2100 TL. Ben oyun odaklı bir sistem topladım fakat kafam çok karıştı. Bana yardımcı olarak 2000 TL'ye oyun odaklı sistem önerir misiniz? Özellikle yeni nesil oyunlarda 60 FPS civarı alacağım bir sistem istiyorum. (GTA 5, BF1, Mafıa 3 vs.)
Son olarak güvendiğiniz sitelerden olursa çok sevinirim. Ve sistemde monitör mouse, klavye, filan hariç olacak. Onlar bende var çünkü.

Güvendiğin siteler hangileri? Ayrıca ultra ayarlarda 60 fps istiyorsan 2000 tl bütçe kasa için çok az. Ama normal ayarlar ise yardımcı olalım. Ekran kartını beklersen eylül ekim'e kadar bu bütçeyle bir şeyler yapılabilir. Ancak şu an ekran kartı fiyatları uçuk.

Ben internetten fazla alışveriş yapmadığım için pek bilmiyorum onu size bırakıyorum.
Eğer siz bana bi sistem kurarsanız çok sevinirim, ben zaten hemen almayacağım, dediğin gibi eylül-ekimde anca alırım.
Kısaca siz bana 2000 TL'ye (2000 TL'yi biraz geçebilir) sistem kurarsanız çok sevinirim. Eğer pahalı olursa da ben düşünce alırım.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatların düşeceğini sanmıyorum çünkü dolar artıyor. Anladığım kadarıyla bir birikmişiniz var eğer yapabiliyoranız paranızı dolar, euro gibi para birimlerine çevirin en azından paranız değer kaybetmez. Eylülde alacağınız sistemi şimdiden dizmenin anlamı yok en fazla hergün fiyatları takip edersiniz ama anlamsız eylülde yeni konu açarsınız güncel bir sistem önerisinde bulunuruz ama şu an 2000 TL f/p ne alabilirim diyorsanız size bir sistem dizebilirim.

Fiyatların düşeceğini sanmıyorum çünkü dolar artıyor. Anladığım kadarıyla bir birikmişiniz var eğer yapabiliyoranız paranızı dolar, euro gibi para birimlerine çevirin en azından paranız değer kaybetmez. Eylülde alacağınız sistemi şimdiden dizmenin anlamı yok en fazla hergün fiyatları takip edersiniz ama anlamsız eylülde yeni konu açarsınız güncel bir sistem önerisinde bulunuruz ama şu an 2000 TL f/p ne alabilirim diyorsanız size bir sistem dizebilirim.
Eğer yapabilirseniz çok sevinirim.

İşlemci: Intel Kaby Lake Core i3 7100 3.9GHz 3MB Cache LGA 1151
Anakart: Asus H110M-K Intel H110 2133MHz DDR4 mATX
RAM: Team T-Force Vulcan 8GB DDR4 2400MHz
Ekran Kartı: Sapphire RX550 4GB PULSE 128Bit GDDR5
Sabit Disk: Seagate FireCuda Gaming SSHD 1TB 3.5″ 7200RPM 64MB Cache Sata 3
SSD:
Kasa: TX K8S 500W 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 1x12cm Fanlı Mid-Tower hocam sistem yaklasik 2000 tl bu sistemde twitch yayini falan yapabilirsin ve bf1 gta 5 gibi oyunlarida 1080p cozunurlukte akici bir sekilde oynayabilirisinzi

İşlemci: Intel Kaby Lake Core i3 7100 3.9GHz 3MB Cache LGA 1151
Anakart: Asus H110M-K Intel H110 2133MHz DDR4 mATX
RAM: Team T-Force Vulcan 8GB DDR4 2400MHz
Ekran Kartı: Sapphire RX550 4GB PULSE 128Bit GDDR5
Sabit Disk: Seagate FireCuda Gaming SSHD 1TB 3.5″ 7200RPM 64MB Cache Sata 3
SSD:
Kasa: TX K8S 500W 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 1x12cm Fanlı Mid-Tower hocam sistem yaklasik 2000 tl bu sistemde twitch yayini falan yapabilirsin ve bf1 gta 5 gibi oyunlarida 1080p cozunurlukte akici bir sekilde oynayabilirisinzi
Öncelikle teşekkür ederim. Ben de bu sistemin çok benzerini kurmuştum. Sadece Kaby Lake i3 7100 yerine i3 6100 ve Asus H110 herine Msı seçmiştim. Son olarak Rx550 yerine Msı Gtx 1050 Ti kullanmıştım. Çünkü internette çok araştırma yaptım. Neredeyse insanların yarısı Rx 550 ye çöp demişti ben bu yüzden 1050 Ti seçtim.
Kısacası önerdiğiniz sistemde Rx 550 yerine 1050 Ti kullansam sıkıntı olur mu?
Performansta değişiklik olurmu

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı