2000 TL rahat ayakkabı önerisi

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Çalıştığım için günde 12 saat ayakta duruyorum. Bunun için rahat bir spor ayakkabı arıyorum. Tercihen Nike, Adidas gibi markalar olabilir. Farklı önerilere de açığım. Yüksek tabanlı büyük ayakkabılar hoşuma gidiyor.

Çalıştığım için günde 12 saat ayakta duruyorum. Bunun için rahat bir spor ayakkabı arıyorum. Tercihen Nike, Adidas gibi markalar olabilir. Farklı önerilere de açığım. Yüksek tabanlı büyük ayakkabılar hoşuma gidiyor.
Skechers öneririm ama 2000 civarına biraz araştırmanız lazım, muhtemelen eski sezonlardan bulursunuz.

Dün nike Revolution 7 ve revolution 6nn aldım ikisinide öneririm

Skechers öneririm ama 2000 civarına biraz araştırmanız lazım, muhtemelen eski sezonlardan bulursunuz.
Çok tavsiye eden gördüm ama bütçemi ikiye katlıyor.
Şekli güzel ama rengi hoşuma gitmedi, siyah beyaz tercihim.

Dün nike Revolution 7 ve revolution 6nn aldım ikisinide öneririm
Bunlara bakıcam teşekkürler.

Bu nasıldır?

Çok tavsiye eden gördüm ama bütçemi ikiye katlıyor.

Şekli güzel ama rengi hoşuma gitmedi, siyah beyaz tercihim.

Bunlara bakacağım teşekkürler.

Bu nasıldır?

Hocam kendim kullanıyorum yeni aldım tabii kişisel zevkiniz bir şey diyemem ama çok güzel ayakkabıdır. Decathlon'un ayakkabıları var marka takındınız aşırı fazla değilse onlarda gayet rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı