2000 TL sistem önerisi

Undertaker 15

Hectopat
Merhabalar. Konu başlıktaki gibi. Monitör, hoparlör, klavye, mouse gibi aletler bende var onlara gerek yok. Aslında GTA 5'i doğru dürüst bir şekilde oynamak istiyorum. Eğer 2000 TL GTA 5 için yeterli değil ise GTA 5'i çok akıcı şekilde oynatacak minimum bütçeli bir sistem de olabilir. 2. ele güvenmeli miyim bir de? GTA 5'i güzel oynamam için 16 GB RAM olmalı mı ve 2000 TL'nin de üstüne çıkabilirim işte evdeki PC ile ilgili ya da telefonumu satabilirim. Eğer satar isem bütçem galiba 4000 TL falan olabilir. Yorumlarınız benim için çok önemli. Neyse siz yazadurun, ben o sıra GTA 5'in hayalini kurayım :/. Bu arada SSD kullanmayı istiyorum, RAM yüksek olsun, işlemci de güzel olsun, ekran kartı da güzel olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Konu başlıktaki gibi. Monitör, hoparlör, klavye, mouse gibi aletler bende var onlara gerek yok. Aslında GTA 5'i doğru dürüst bir şekilde oynamak istiyorum. Eğer 2000 TL GTA 5 için yeterli değil ise GTA 5'i çok akıcı şekilde oynatacak minimum bütçeli bir sistem de olabilir. 2. ele güvenmeli miyim bir de? GTA 5'i güzel oynamam için 16 GB RAM olmalı mı ve 2000 TL'nin de üstüne çıkabilirim işte evdeki PC ile ilgili ya da telefonumu satabilirim. Eğer satar isem bütçem galiba 4000 TL falan olabilir. Yorumlarınız benim için çok önemli. Neyse siz yazadurun, ben o sıra GTA 5'in hayalini kurayım :/. Bu arada SSD kullanmayı istiyorum, RAM yüksek olsun, işlemci de güzel olsun, ekran kartı da güzel olsun.

O fiyata sistem zor olabilir o fiyata APU toplanır.

Kardeşim 2000tl oyun oynamak için laptop alan delilerden olmadığın için elimden geleni yapacağım. 2gb r7 serisinden bir kart olabilir.
Hocam ben ucuz olsa bile laptop kullanacağımı hiç zannetmiyorum. Teşekkür ederim bu arada

Teşekkür ederim. Bilgisayar gerçekten güzel. İnşallah 6 Hazirandan sonra dolar düşer de daha iyisini alabilirim.

O fiyata sistem zor olabilir o fiyata APU toplanır.

Maalesef bütçeniz biraz düşük. Eğer 2.el kullanmayacaksanız 3000G APU sistem alabilirsiniz.
APU sistem nedir ? İyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi ? Ve 2. El kullanmalımıyım yoksa kullanmamalımıyım yada kullanacaksan hangi parçaları kullanmalıyım ?
İlginiz için teşekkürler ;)

Hocam ben ucuz olsa bile laptop kullanacağımı hiç zannetmiyorum. Teşekkür ederim bu arada.

Teşekkür ederim. Bilgisayar gerçekten güzel. İnşallah 6 Haziran'dan sonra dolar düşer de daha iyisini alabilirim.

APU sistem nedir? İyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi? Ve 2. el kullanmalı mıyım yoksa kullanmamalı mıyım ya da kullanacaksan hangi parçaları kullanmalıyım?

APU işlemci içinde ekran kartı gömülü olan işlemcidir 2.el konusuna gelirsek 2.el ürün kullanılmış üründür ister kullan ister kullanma ama dikkat et telefon alırken Letgo'da telefon satılıyor mesela dikkat et bazı dolandırıcılar olabiliyor.

Hocam ben ucuz olsa bile laptop kullanacağımı hiç zannetmiyorum. Teşekkür ederim bu arada.

Teşekkür ederim. Bilgisayar gerçekten güzel. İnşallah 6 Haziran'dan sonra dolar düşer de daha iyisini alabilirim.

APU sistem nedir? İyi bir şey mi yoksa kötü bir şey mi? Ve 2. el kullanmalı mıyım yoksa kullanmamalı mıyım ya da kullanacaksan hangi parçaları kullanmalıyım?

APU kötü değil tam tersine iyi bir şeydir. Zaten aynı güçteki işlemcilere göre daha pahalı oluyorlar. Intel'deki integrated Graphics gibi düşün. İncehesap'ta Solid 10100 var. Gayet güçlü bir işlemci, içindeki ekran kartı ise yeterli. Onu alabilirsiniz. Bende bekliyorum bakalım ne olacak umarım fiyatlar düşer.

Geri
Yukarı