2000 TL Sneakers önerisi

Conserve ne abi... Benim gençliğimde Sümeyye ayakkabısıydı onlar. Sırf "estetik" gözüken, ayak sağlığını mahveden bu tür markaların ayakkabılarına dünya kadar para vermeyin. Git Amazondan o bütçeye uygun, yurtdışından gelen bir Skechers al keyfine bak.

Conserve ne abi... Benim gençliğimde Sümeyye ayakkabısıydı onlar. Sırf "estetik" gözüken, ayak sağlığını mahveden bu tür markaların ayakkabılarına dünya kadar para vermeyin. Git Amazondan o bütçeye uygun, yurtdışından gelen bir Skechers al keyfine bak.
Hocam ben ergenim hevesim var estetik gözükmesi lazım ya skechers pek benlik değil.

Ayak sağlığı üzerine tepeme çökebilirler fakat fikrimce kanvas Converse düşünüyorsan replika almayı düşünebilirsin. Düzgün bir tabanlıkla temiz bir şekilde giyersen sorun olacağını sanmıyorum (bu şekilde tümevarım yapmak pek sağlıklı değil elbette ama bu şekilde giyen arkadaşlarım var).

Elbette orijinal Converse daha sağlam olacaktır fakat kanvas replikalar da çoğunlukla pamuktan üretiliyor. İstediğin gibi görünürsün, rahat edersin, paranın en az yarısı cebinde kalmış olur.

Geri
Yukarı