2000 TL telefon önerisi

Bütçe
2000TL

Cyprech

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo K6 marka telefonum kırıldığı için yenisini almak istiyorum. 2000TL bandında önerdiğiniz bir telefon var mıdır?
Oukitel C21 almayı düşünüyorum sizce alınır mı?
Ayrıca biliyorsunuz son zamanlarda Türk Lirası büyük bir düşüş yaşadı bu telefon fiyatlarını ne zaman etkiler ya da etkiledi mi? Buna göre hızlı davranmaya çalışacağım.

Üstüne biraz daha ekleyebilme imkanınız varsa kesinlikle aradaki fiyat farkına değecek Realme C25 öneririm hocam.
Forumda bolca tavsiye ediliyor işin pirleri tarafından. Geçen bende konu açtım orda da övüldü bu telefon.
Ayrıca akakçe'de ki fiyat analizine göre attığınız Oukitel C21 telefon ömrünün en yüksek fiyatlandırmalarından birini yaşıyor şu an. 1 - 1.5 ay önce 1400-1500 TL arasıymış. Şu an 2100 TL.

Üstüne biraz daha ekleyebilme imkanınız varsa kesinlikle aradaki fiyat farkına değecek Realme C25 öneririm hocam.
Forumda bolca tavsiye ediliyor işin pirleri tarafından. Geçen bende konu açtım orda da övüldü bu telefon.
Ayrıca akakçe'de ki fiyat analizine göre attığınız Oukitel C21 telefon ömrünün en yüksek fiyatlandırmalarından birini yaşıyor şu an. 1 - 1.5 ay önce 1400-1500 TL arasıymış. Şu an 2100 TL.
C21'e 2100 TL. Vermek mantıklı değil bence. Biraz daha zorlayıp C25 almak daha mantıklı.
Tavsiyeleriniz için teşekkürler. C25'in ekranının 720p olması dikkatimi çekti bu sıkıntı olmaz mı?

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. C25'in ekranının 720p olması dikkatimi çekti bu sıkıntı olmaz mı?
Forumda kullanan bir kişi 1080P ekrandan geçiş yaptığını ve aralarında fark göremediğini söylemişti. Kim olduğunu hatırlamıyorum şu an. Tabi arkadaşın dediği gibi mümkünse fiziksel olarak sizin görüp emin olmanızda fayda var.

Geri
Yukarı