2000 TL telefon önerisi

Senku Ishigami

Hectopat
Öncelikle merhaba. 2000 TL bütçem var bu fiyata hangi telefonu almamı önerirsiniz? Aklımda iki tane var;
Birisi: Samsung Galaxy M30S 64 GB (1850 TL)
Diğeri: Xiaomi Redmi Note 8 128 GB.
Sizce hangisini almalıyım ya da farklı mı alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung almayı düşünenlere m serisi a serisi gibi modellerdense "s" serisi veya Note serisini öneriyorum amiral gemisi olarak tanıtıldıklarından diğerlerine nazaran çok daha iyiler. Diğerleri alt segment veya orta segment olarak lanse ediliyor. Bu yüzden size M30S yerine Redmi Note 8 almanızı şiddetle tavsiye ederim arkadaşım kullanıyor çok da memnun cihazdan sizi tatmin edecektir.

Samsung almayı düşünenlere m serisi a serisi gibi modellerdense "s" serisi veya Note serisini öneriyorum amiral gemisi olarak tanıtıldıklarından diğerlerine nazaran çok daha iyiler. Diğerleri alt segment veya orta segment olarak lanse ediliyor. Bu yüzden size M30S yerine Redmi Note 8 almanızı şiddetle tavsiye ederim arkadaşım kullanıyor çok da memnun cihazdan sizi tatmin edecektir.
sence kaç yıl kullanabilirm Xiaomi Note 8'i ve ya başka önerir misin o fiyata?(Hiç düşürme vs. olmadığını varsayarsak

Bütçeni bir tık geçebilir ama note 8 pro da önerebilirim. Geniş hafıza akıcılık falan bir tanıdığım oldukça memnun. Telefonu düşürme olmadan nekadar kullanabileceğini sormuşsun sanırım. Bunu ben bilemem sana kalmış belki sıkılırsın değiştirmek istersin falan onu bilemem. Ama Xiaomi telefonlarından genelde herkes memnun şikayetçi olanı duymadım. Bence seni memnun eder en az 2-3 sene kullanırsın.

Bütçeni bir tık geçebilir ama note 8 pro da önerebilirim. Geniş hafıza akıcılık falan bir tanıdığım oldukça memnun. Telefonu düşürme olmadan nekadar kullanabileceğini sormuşsun sanırım. Bunu ben bilemem sana kalmış belki sıkılırsın değiştirmek istersin falan onu bilemem. Ama Xiaomi telefonlarından genelde herkes memnun şikayetçi olanı duymadım. Bence seni memnun eder en az 2-3 sene kullanırsın.
Note8 pro bütçemi bayağı geçiyor başka bakacağım o halde ./

Öncelikle merhaba. 2000 TL bütçem var bu fiyata hangi telefonu almamı önerirsiniz? Aklımda iki tane var;
Birisi: Samsung Galaxy M30S 64 GB (1850 TL)
Diğeri: Xiaomi Redmi Note 8 128 GB.
Sizce hangisini almalıyım ya da farklı mı alayım?
Hocam benim telefonda en önem verdiğim iki özellik RAM ve depolama. 2 Bin TL'ye kadar olan cihazlar içinde de Casper Via A4'ü öneririm. 6GB RAM& 128GB lı versiyon baya iyi duruyor, cam tasarım olması da hoşuma gitti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı