2000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
2000
Bu dönemde alınmaz diye düşünüyorum

Galaxy A30 iyiymiş aslında ama EasyCep'ten baktığımda 4000 TL civarındaydı ve maalesef 2500 üstüne çıkamam maalesef bütçem kısıtlı ve dediğin gibi eskidi 6s.

Bulamadım hiç maalesef ve baya eskidi artık almak isterdim ama desteği kesilir yakında

4000 TL Dediğin sıfırdır. İkinci el temiz 2700'e a30'un en babasını bulursun bence.

Alternatiflere baktığımızda iPhone 6S ve Galaxy M10'u gördüm sadece ama arada kaldım. Sizce bu bütçeye hangi telefonu alabilirim? Teknosa'da 2000 TL'ye 32 GB yenilenmiş iPhone 6S var ama yine de kararsız kaldım çünkü eski bir telefon diye alınmaması önerilmiş her yerde.

iPhone 6s.

Sıfır Redmi 9C bulunabilir bu bütcede.

iPhone 6S bu cihazı 2'ye katlar.

Alternatiflere baktığımızda iPhone 6S ve Galaxy M10'u gördüm sadece ama arada kaldım. Sizce bu bütçeye hangi telefonu alabilirim? Teknosa'da 2000 TL'ye 32 GB yenilenmiş iPhone 6S var ama yine de kararsız kaldım çünkü eski bir telefon diye alınmaması önerilmiş her yerde.
Telefondan beklentilerin neler?

Kanka iPhone 6 şu an çöp. Neredeyse çoğu yeni uygulama ve oyunlar desteklenmiyor ve şarjı çok kötü. Bu devirde iPhone olarak en az 8 ya da 8 Plus alınmalı bence.

iPhone 6s.

iPhone 6S bu cihazı 2'ye katlar.

Yerine Mate 20 Lite öneririm Huawei tarafında bence fiyat performans olarak bu bütçede en iyisi P40 Lite yurt içi ikinci el Redmi Note 10 da bulunabiliyor zorlarsanız ekranı hafif kırık Redmi Note 10s ve mi Note 10 Lite da bulunabilir ama zor tabii.

Günlük kullanım sosyal medya ve az da olsa oyun. Bataryası ve hızı iyi olsun yeter.

Batarya en az 4500 ya da 5000 mAh olsa yeterli. Hız için de bence Snapdragon işlemcili bir cihaz al. Tabii MediaTek'ler de yavaş değil ama ısınıyor ve Snapdragon kadın güçlü değil.

Kanka iPhone 6 şu an çöp. Neredeyse çoğu yeni uygulama ve oyunlar desteklenmiyor ve şarjı çok kötü. Bu devirde iPhone olarak en az 8 ya da 8 Plus alınmalı bence.

Bunu bana dediniz galiba. İlk öncelikle iPhone 6 ile iPhone 6S arasında çok fazla fark var ki iPhone 6S şu anda donanım olarak bu fiyattaki neredeyse en iyi telefon, kamerası uygun ortamlarda çok başarılı, yazılım olarak iOS 15 kullanıyor ki iOS 17 daha çıkmadı siz düşünün.

Geri
Yukarı