2000 TL'ye 144 Hz 1 ms monitör önerisi

Bütçe
2000
Arkadaşın attığı monitör çok iyi ben pivotlusunu kullanıyorum 1500TL'ye aldım şimdi de o monitörü 2000TL'ye almak sizi üzebilir ama genede fiyatına değer
bende 24g2u almayı düşünüyorum nasıl bir monitör sizce ? ghosting veya ölü piksel problemi yaşadınız mı, genel bir eleştiri yaparsanız sevinirim

Pivot'suz:

Bu da aynısının Pivot'lu modeli.

Pivot ne acaba?

144 Hz 1ms güzel bir monitöre ihtiyacım var.
İnç 24 aşağı olmasa güzel olur.
Bütçe 2000.

Dostum benim görüşüm 27 inç alacaksan 2K almak gerekiyor fakat o bütçeye zor olduğu için 24 inç 1080p monitör bakıyorum. 144Hz dediğine göre oyun için alacaksın benim buradaki panel tercihim IPS olur renkler daha canlı oyunlardan daha çok keyif alırsın benim de kullandığım: LG 23.8'' 24GN650-B 144Hz 1ms 2xHDMI DP HDR10 IPS FHD Freesync Premium Gaming Monitör | ITOPYA
Bu monitörü öneriyorum. Yukarıdaki arkadaşların önerdiği AOC monitörlerde 1 MS yazar fakat o değer GtG değildir. LG bu monitörde gerçek 1 MS değerini sağlamıştır, 1 aydır kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.
Ekleme: Monitör 2020'nin son aylarında çıkmıştır.

Dostum benim görüşüm 27 inç alacaksan 2K almak gerekiyor fakat o bütçeye zor olduğu için 24 inç 1080p monitör bakıyorum. 144Hz dediğine göre oyun için alacaksın benim buradaki panel tercihim IPS olur renkler daha canlı oyunlardan daha çok keyif alırsın benim de kullandığım: LG 23.8'' 24GN650-B 144Hz 1ms 2xHDMI DP HDR10 IPS FHD Freesync Premium Gaming Monitör | ITOPYA
Bu monitörü öneriyorum. Yukarıdaki arkadaşların önerdiği AOC monitörlerde 1 ms yazar fakat o değer GtG değildir. LG bu monitörde gerçek 1 ms değerini sağlamıştır, 1 aydır kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.
Ekleme: Monitör 2020'nin son aylarında çıkmıştır.

Eyvallah GtG ne acaba?

Geri
Yukarı