2000 TL'ye 360 mm sıvı soğutucu destekli kasa önerisi

Hocam üst tarafa 360 mm monte edilebilen bir kasa öneriniz var mı? P500A'nın fiyatı çok tuzlu maalesef. Sırf kasaya 3000TL para vermek pek mantıklı gelmedi bana.

Buna bakabilirsiniz hocam:

Buna bakabilirsiniz hocam:
teşekkür ederim hocam. Sanırım bunu alacağım. Fakat son olarak şunu sorim , bu kasanın üst paneline 360 değil de 420 olanını takabilirsek onu alim. Çünkü arada 100-200 tl fark var.
https://www.akakce.com/islemci-sogu...li-sivi-ar-acfre00092a-fiyati,1184751493.html

Teşekkür ederim hocam. Sanırım bunu alacağım. Fakat son olarak şunu sorayım, bu kasanın üst paneline 360 değil de 420 olanını takabilirsek onu alim. Çünkü arada 100-200 TL fark var.
https://www.akakce.com/islemci-sogu...li-sivi-ar-acfre00092a-fiyati,1184751493.html

O kadar desteklemiyor hocam:

Bu arada Arctic lf II'nin radyatörü biraz kalın sığmayabilir o yüzden bunlara da bakabilirsin:

O kadar desteklemiyor hocam:

Bu arada Arctic lf II'nin radyatörü biraz kalın sığmayabilir o yüzden bunlara da bakabilirsin:
Açıkçası markalardan pek anlamıyorum. Kalite olarak bu model öbürüne göre daha mı alt seviye hocam ?

Açıkçası markalardan pek anlamıyorum. Kalite olarak bu model öbürüne göre daha mı alt seviye hocam?

Arctic'in soğutması gayet iyi hocam ama radyatörü biraz kalın diğerlerine göre ondan sığmayabilir alıp kullananlara sormak lazım o yüzden bunları attım sığmazsa diye.

Arctic'in soğutması gayet iyi hocam ama radyatörü biraz kalın diğerlerine göre ondan sığmayabilir alıp kullananlara sormak lazım o yüzden bunları attım sığmazsa diye.
tamam ben kullananlara sorayim ona göre alayim hocam teşekkür ederim

hocam tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın, youtubeden biraz araştırma yapınca arctic 280 mm ile 360 arasında ısı konusunda fark olmadığını gördüm. Boşuna soğutucuya 1000 tl fazla verip bir de üstüne kasaya sığar mı diye dert etmek yerine 280 olanını alıp aşağıda linkini bıraktığım kasalardan birine yerleştirsem , hem kasadan hem de soğutucudan extra masraf kısmış olacam. mantıklı değil mi sizcede ? Ve 280'lik versiyonu alttaki kasalardan birinin üst panele sığar mı onu bilmiyorum gerçi , yine size sormam gerekiyor. Tekrardan kusura bakmayın , alışveriş arefesinde hiç bilgim olmayan konularda soracak kimsem olmadığı için sizi rahatsız ediyorum. Mazur görün ,kasalar şunlar :

Son düzenleme:
Tamam ben kullananlara sorayim ona göre alayim hocam teşekkür ederim

Hocam tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın, YouTube'dan biraz araştırma yapınca Arctic 280 mm ile 360 arasında ısı konusunda fark olmadığını gördüm. Boşuna soğutucuya 1000 TL fazla verip bir de üstüne kasaya sığar mı diye dert etmek yerine 280 olanını alıp aşağıda linkini bıraktığım kasalardan birine yerleştirsem, hem kasadan hem de soğutucudan extra masraf kısmış olacağım. Mantıklı değil mi sizce de? Ve 280'lik versiyonu alttaki kasalardan birinin üst panele sığar mı onu bilmiyorum gerçi, yine size sormam gerekiyor. Tekrardan kusura bakmayın, alışveriş arefesinde hiç bilgim olmayan konularda soracak kimsem olmadığı için sizi rahatsız ediyorum. Mazur görün, kasalar şunlar:

Üste 280M desteklemiyor bu kasalar hocam DLS480 alın siz soğutmayı 280M'e kısabilirsiniz öyle.

Tamamdır o zaman dediğiniz gibi yapıyorum. DLS480 alıp 280 takılır yani değil mi, kablolar kalın dediniz biraz önce çünkü. O yönden de bir problem çıkmaz yani

Sorun olmaz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı