2000 TL'ye AMD tabanlı sistem toplama

serhat789

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yakın bir zamanda bilgisayar toplamayı düşünüyorum.
AMD bir sistem toplayacağım acaba topladığım PC nasıl? Sizlere danışmak istedim. Bu PC ile yeni çıkan yüksek grafikli oyunlarda kaç FPS alırım?
Elimde şu anda kullandığım PC nin kasası olduğu için kasa almaya gerek duymadım ve şu anda kullandığım pc de 2 tane fan var.
1.png

Lütfen düşüncelerinizi belirtin iyi günler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemyici İ5 4460 ile değiştirin ve anakartı Asus H81 Plus yapın. Veya Gigabyte'nin çok güzel H97 anakartları var. Onlardan mosfet soğutuculu olanları seçebilirsiniz. Her halukarda 2000 TL'ye size çok daha fazla performans veren sistemler toplanacaktır.

İleriye dönük bir sistem diyorsan neden olmasın. Kaliteli bir PSU :)

Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim.Bügün Vatan Bilgisayar mağazasına uğradım bir ekran kartlarına bakayım demiştim r9 270x bu ekran kartı kafama yatmıştı sizde zaten bunu tavsiye etmiştiniz ama internet sitesindeki fiyatla mağazadaki fiyat farklıydı nerdeyse 50 tl bir fark vardı. Vatan Bilgisayar insanları internetten alışveriş yapmaya alıştırmak için internete daha ucuz fiyatlar koyuyormuş.Ben şimdi kullandığım bilgisayardan memnundum zaten ama ekran kartı kötü olduğu için hem ekran kartını hemde sistemi değiştireyim diyordum şimdilik ekran kartını değistirip idare edeceğim ama ekran kartının uyup uymayacağını bilmiyorum yardımcı olurmusunuz ? :)

Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim.Bügün Vatan Bilgisayar mağazasına uğradım bir ekran kartlarına bakayım demiştim r9 270x bu ekran kartı kafama yatmıştı sizde zaten bunu tavsiye etmiştiniz ama internet sitesindeki fiyatla mağazadaki fiyat farklıydı nerdeyse 50 tl bir fark vardı. Vatan Bilgisayar insanları internetten alışveriş yapmaya alıştırmak için internete daha ucuz fiyatlar koyuyormuş.Ben şimdi kullandığım bilgisayardan memnundum zaten ama ekran kartı kötü olduğu için hem ekran kartını hemde sistemi değiştireyim diyordum şimdilik ekran kartını değistirip idare edeceğim ama ekran kartının uyup uymayacağını bilmiyorum yardımcı olurmusunuz ? :)
Anakartının modeli nedir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı