2000 TL'ye Custom klavye önerisi

Evet hazır bu tarz arıyorum NumLock'lu çok mu büyük olur bilemedim ama kullandınız mı daha önce bu klavyeyi bir de bunun numlocksuzu var ak 820Pro'ları.

Custom olarak gmk67 alabilirsiniz ancak. Kullanmadım ama bütçende başka bir hazır klavye yok genellikle öneririm bir sorun yaşayanı görmedim o model de.

Evet hazır bu tarz arıyorum NumLock'lu çok mu büyük olur bilemedim ama kullandınız mı daha önce bu klavyeyi bir de bunun numlocksuzu var ak 820Pro'ları.

Hazır bu tarz arıyorsanız neden Custom klavye önerisi yazdınız hocam konu başlığına?

Siz büyük ihtimal bu modelden bahsediyorsunuz. Türkiyeye gönderimi yok diye biliyorum.

AK992 alabilir ya da bütçe artarak gmk67 toplayıp alabilirsiniz attığım şekilde. Başka bir alternatif bulunmuyor maalesef.

Son düzenleme:
Link atar mısınız? Custom olarak gmk67 alabilirsiniz ancak. Kullanmadım ama bütçende başka bir hazır klavye yok.

Hazır bu tarz arıyorsanız neden Custom klavye önerisi yazdınız hocam konu başlığına?

Siz büyük ihtimal bu modelden bahsediyorsunuz. Türkiye'ye gönderimi yok.

Amazon'da gönderimi var (AK820PRO)

Tartışığımız klavyeler hep Custom klavye olarak karşıma çıktığı için konu başlığını bu şekilde açtım hocam, çok bir bilgim yok Custom klavyeler hakkında.

Gmk67 link atabilir misiniz hangi siteden tedarik edebiliriz bakayım.

Amazon'da gönderimi var (AK820PRO)

Tartışığımız klavyeler hep Custom klavye olarak karşıma çıktığı için konu başlığını bu şekilde açtım hocam, çok bir bilgim yok Custom klavyeler hakkında.

Gmk67 link atabilir misiniz hangi siteden tedarik edebiliriz bakayım.

Attığınız model AK820PRO değil ak820. buyurun gmk67 bu şekilde toplayabilirsiniz.

Akko V3 Cream Yellow Pro Switch (45pcs) | Akko Official Global Site (iki adet alacaksınız.)

Tüm parçaları yeni bir hesap açıp satın alın.

Dediğiniz şekilde toplamak zahmetli ve teslimatı çok uzun sürüyor açıkçası, hazır AK992 gibi numlocksuz başka öneriniz var mı?

Dediğiniz şekilde toplamak zahmetli ve teslimatı çok uzun sürüyor açıkçası, hazır AK992 gibi numlocksuz başka öneriniz var mı?

Hepsi maksimum 14 gün içerisinde elinde olur. Başka bir önerim yok AK992 dışında. Whatgeek Türkiye gönderimleri geçici olarak kapalı açılmasını beklerim dersen 2K TL'ye AK820 Pro alırsın. Ama ne zaman açılacağı muamma. Yerine olsam AK992 alır geçerim.

Custom olarak gmk67 alabilirsiniz ancak. Kullanmadım ama bütçende başka bir hazır klavye yok genellikle öneririm bir sorun yaşayanı görmedim o model de.

Siz büyük ihtimal bu modelden bahsediyorsunuz. Türkiye'ye gönderimi yok diye biliyorum.

AK992 alabilir ya da bütçe artarak gmk67 toplayıp alabilirsiniz attığım şekilde. Başka bir alternatif bulunmuyor maalesef.

Merhaba, bilgisayarda zamanımı oyun oynayarak geçiriyorum. Bu tarz klavyeler oyun oynamak için uygun mudur? Ya da şöyle sorayım klavye ihtiyacım var fakat oyun için dayanıklı olur mu bilmediğimden dolayı Apex 9 mini klavyesine daha yakınım. İkisi arasında fiyatları benzer olmasına rağmen kalite farkı çok fakat 5075b ya da 820Pro versiyonlarının oyunlardaki dayanıklılığını sormak istiyorum. Eğer dayanıklılarsa ki şayet sipariş vereceğim.

Merhaba, bilgisayarda zamanımı oyun oynayarak geçiriyorum. Bu tarz klavyeler oyun oynamak için uygun mudur? Ya da şöyle sorayım klavye ihtiyacım var fakat oyun için dayanıklı olur mu bilmediğimden dolayı Apex 9 mini klavyesine daha yakınım. İkisi arasında fiyatları benzer olmasına rağmen kalite farkı çok fakat 5075b ya da 820Pro versiyonlarının oyunlardaki dayanıklılığını sormak istiyorum. Eğer dayanıklılarsa ki şayet sipariş vereceğim.

Dracula caslte 5075b Plus AK820 Pro'ya ve Apex 9 miniye göre çok güzel bir modeldir. Oyunlar ve iş için üretilmiş modeller zaten. Dayanıklı yani alabilirsiniz üzmez sizi.

Son düzenleme:
Hepsi maksimum 14 gün içerisinde elinde olur. Başka bir önerim yok AK992 dışında. Whatgeek Türkiye gönderimleri geçici olarak kapalı açılmasını beklerim dersen 2K TL'ye AK820 Pro alırsın.

Ne zaman gönderimler açılır belli mi, whatgeek fiyata vergi gümrük vs bedelleri içinde fiyat mı yazıyor Ali Express'teki gibi daha sonradan mı çıkıyor bu ekstra ücretler?

Ne zaman gönderimler açılır belli mi, whatgeek fiyata vergi gümrük vs bedelleri içinde fiyat mı yazıyor Ali Express'teki gibi daha sonradan mı çıkıyor bu ekstra ücretler?

Whatgeek üzerinde vergi çıkmıyor. Gönderimler ne zaman açılır belli değil.

Yani şöyle diyetim whatgeek ödeme sayfasındaki tutardan başka bir tutar ödemiyorsunuz oda AK820 Pro için 2K TL zaten.

Seçim size kalmış. İyi günler.

Geri
Yukarı