2000 TL'ye Custom klavye yapılır mı?

Bütçe
2000

Kyuipe

Hectopat
Daha fazla  
2000 TL bütçem var ve Custom klavye yapmak istiyorum. %60 veya TKL olması ve clicky Switch olmaması tercihimdir. Bütçenin azıcık üstüne çıkabilirim.

Kanka mouse ve klavye olarak senin gibi ikili alıp eko sistem yapmayı dusunuyorum. Memnun musun? Aynı modelleri almayı dusunuyorum.
Benimki custom ürünler olduğundan tam ekosistem olmuyor çünkü yazılımları farklı. 2 farklı yazılımdan kontrol ediyorum. Ürün olarak soracaksan ikisinden de gayet memnunum.

Benimki custom ürünler olduğundan tam ekosistem olmuyor çünkü yazılımları farklı. 2 farklı yazılımdan kontrol ediyorum. Ürün olarak soracaksan ikisinden de gayet memnunum.
Hm anlıyorum mouse kesin satın alıcam 1700TL'ye 2k veriyor fakat klavye kısmında 3 model arasında kaldım top75 k8 k5.

Hm anlıyorum mouse kesin satın alıcam 1700TL'ye 2k veriyor fakat klavye kısmında 3 model arasında kaldım top75 k8 k5.
F tuşları olmasını istediğim ve daha şık durduğu için k8 aldım ben. Top 75 zaten ben aldıktan 1.5 ay sonra çıktı ki aldığımdan zaten memun kaldım. Top 75'te güzel klavye genede.

Ben Redragon K628 Pro alarak tüm switchleri lube yaptım ve board modifikasyonları gerçekleştirerek akko keycaps aldım. Yaklaşık 9 ay önce bana 2K civarı bir fiyata mal oldu. Şimdilerde biraz zor ama :(

Tümünü Amazon üzerinden Avrupa satıcılarından aldım.

Aslında amacım acemiliğimi atmaktı ama şu anda çok keyif alarak kullandığım bir klavyeye dönüştü. Bozulana kadar devam :D

2023-05-13 19.10.41.jpg

Geri
Yukarı