2000 TL'ye ekran kartı önerisi

mahber

Hectopat
Daha fazla  
1.750-2000 bandında RX 570 bundan daha iyi, performanslı bir kart önerilerinize açığım.

Not: Bütçe biraz aşılabilir.

RX 580 veya GTX 1060'dan başka pek seçenek yok.

RX 580 önermem yazılım vb sorunları mevcut güç kullanımı GTX 1060 göre yüksek ve daha neler neler.

RX 580 önermem yazılım vb sorunları mevcut güç kullanımı GTX 1060 göre yüksek ve daha neler neler.

O kadar da kötü bir kart değil stabil driver sürümleri var.

GTX 1060.

Zor ama bulursanız 1650 Super. 2500 TL'ye kadar bulursunuz pazarlık yapar daha ucuza alırsınız.

PSU ve işlemcin nedir hocam?

PSU 420W i52400 anakarttan dolayı işlemciye karışamıyorum Max bunu destekliyor ve belirtmeyi unutmuşum kasam küçük tek fanlı ekran kartları tercihimdir.

RX 580 veya GTX 1060'dan başka pek seçenek yok.

O kadar da kötü bir kart değil stabil driver sürümleri var.

Bulunursa GTX 1060 6 GB bulunamazsa RX580.

Belirtmeyi unutmuşum kasam küçük tek fanlı ekran kartları tercihimdir.

Bu bütçede en fazla 1060 6 GB alınabilir. 1650 Super bile 2500 TL civarlarına gidiyor artık. RX 580 almayın bu arada. Mining geçmişi kabarık ve sorunlu bir kart.

PSU 420W i52400 anakarttan dolayı işlemciye karışamıyorum Max bunu destekliyor ve belirtmeyi unutmuşum kasam küçük tek fanlı ekran kartları tercihimdir.

Uygun fiyatlı 100-200TL'ye bir kasa almaya çalışın. Kasa küçük diye performanstan feragat etmenizi önermem zaten önerdiğimiz kartlar yaş itibarıyla eski ama hala kullanılabilir düzeyde kartlar. Biraz daha kategoriyi düşürürseniz beklentinizi karşılamaz.

Tek fan 1060 al o zaman hocam.

Pazarlık isteyin buna fiyat tuzlu biraz tek fan model için.

Yeni konular

Geri
Yukarı