2000 TL'ye fare önerisi

Lamzu Atlantis'in Türkiye satıcısındaki griptapeleri orijinal mi?
Büyük ihtimal orijinaldir. Connect Game kutuyu açıp skatezleri çıkarıp satacak değil diye düşünüyorum. Site güvenilirdir. Özellikle oyuncu ekipmanları satıyorlar.

Bu arada eskirse Wraith'ten grip tape ve skatez alabilirsiniz.

Büyük ihtimal orijinaldir. Connect Game kutuyu açıp skatezleri çıkarıp satacak değil diye düşünüyorum. Site güvenilirdir. Özellikle oyuncu ekipmanları satıyorlar.

Bu arada eskirse Wraith'ten grip tape ve skatez alabilirsiniz.
Gaming gecesi ile birlikte Viper v2 pro alma fikri çık aklımdan..

Alınabilir hocam yakın fiyata düşerse. 2000TL'ye düşse de alınabilir madem bu kadar sevdiniz.
Bu hafta ne yazık ki yok.

Alınabilir hocam yakın fiyata düşerse. 2000TL'ye düşse de alınabilir madem bu kadar sevdiniz.
Outlet e düşmüş 1867 tl kutusu hasarlı, teknosa servisinden geçmiş, 1 yıl garantili falan fistan alınır mı?

Son düzenleme:
Bence boş verin. Bir modele niye bu kadar takıldınız ki? Sırf o model için pişman olmayın bence işinizi sağlama alın.
Çok güzel geliyor bana mouse çünkü viper ultimate kullanmıştım baya güzeldi.2 haftaya kadar iadesi var, 1 yıl da garantisi var sadece kutusunun yırtık olduğu yazıyor. Ürün servis kontrolünden geçmiş.

Çok güzel geliyor bana mouse çünkü viper ultimate kullanmıştım baya güzeldi.2 haftaya kadar iadesi var, 1 yıl da garantisi var sadece kutusunun yırtık olduğu yazıyor. Ürün servis kontrolünden geçmiş.
Teknosaya güvenmeyin sattıkları ürünün asla arkasında durmuyorlar. İmkansız iade edemezsiniz bir sorun çıkarsa. Çok fazla uğraşırsınız o da mahkeme falan yıllarca sürenizi alır boşa vaktiniz kaybolur. Teknosa müşteri hizmetleri olarak berbat bir şirket asla önermiyorum eğer iade ederim sorun çıkarsa falan diyorsanız.

Teknosaya güvenmeyin sattıkları ürünün asla arkasında durmuyorlar. İmkansız iade edemezsiniz bir sorun çıkarsa. Çok fazla uğraşırsınız o da mahkeme falan yıllarca sürenizi alır boşa vaktiniz kaybolur. Teknosa müşteri hizmetleri olarak berbat bir şirket asla önermiyorum eğer iade ederim sorun çıkarsa falan diyorsanız.
Bu ürün başkasının kullandığı bir ürün değil mi ki? O kullanan nasıl iade etmiş? Yoksa kendilerinin hasara yol açtığı bir ürün mü ?

Bu ürün başkasının kullandığı bir ürün değil mi ki? O kullanan nasıl iade etmiş?
Bilemiyorum ama isterseniz kontrol edebilirsiniz bu iade durumları falan aşırı fazla şikayet var. Belkide iade ederek değil de başka bir mouse ile takas etmiştir teknosa da takas edilen mouse u satıyordur diyeceğim ama öyle mi bilmiyorum sadece tahmin.

Şu an da DeathAdder V2 kullanıyorum. Razer'dan memnunum ancak ellerime büyük geliyor ve upgradelemenin vakti geldiğini düşünüyorum. Fiyatı aşıp düşünüyorum DeathAdder V3 Pro düşünüyorum ama büyüklüğünü bilmiyorum ama gönlüm Viper Pro v2'den yana. Bu fareler hakkında yorumlarınızı ve mouse önerilerinizi bekliyorum.

@Kiznaiver
Ninjutso Katana Superlight Kablosuz Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri üzmez hocam

Geri
Yukarı