2000 TL'ye fare önerisi

Applaus

Hectopat
Daha fazla  
Şu an da DeathAdder V2 kullanıyorum. Razer'dan memnunum ancak ellerime büyük geliyor ve upgradelemenin vakti geldiğini düşünüyorum. Fiyatı aşıp düşünüyorum DeathAdder V3 Pro düşünüyorum ama büyüklüğünü bilmiyorum ama gönlüm Viper Pro v2'den yana. Bu fareler hakkında yorumlarınızı ve mouse önerilerinizi bekliyorum.

@Kiznaiver

Elinizin boyutu ve tutuş şekliniz nedir? DA V2 büyük geliyorsa bu oturur büyük ihtimal:

En mantıklı tercihlerden biri olur.

DA v2 ellerine büyük geldiyse V3 de büyük gelicektir, direkt olarak eleyebilirsin bu modeli.

Elinizin boyutu ve tutuş şekliniz nedir? DA V2 büyük geliyorsa bu oturur büyük ihtimal:

En mantıklı tercihlerden biri olur.
16.50 a 8.50 fingertip grip.

16.50 a 8.50 fingertip grip.
Eliniz küçük sayılır. Lamzu Atlantis alınabilir. Viper V2 Pro kağıt üzerinde daha iyi ama aradaki farkı hissetmeniz imkansız. V3 Pro da aynı şekilde. Ayrıca bunlar elinize uymazlar. Sıkıntı çekersiniz. Üstteki Ninjutso Sora uyacaktır ama Lamzu Atlantis ile arasındaki fiyat farkı verilmez. Ninjutso Sora daha hafif yalnız switch'leri daha kötü olan bir mouse. Ayrıca doğum gününüz kutlu olsun.

Eliniz küçük sayılır. Lamzu Atlantis alınabilir. Viper V2 Pro kağıt üzerinde daha iyi ama aradaki farkı hissetmeniz imkansız. V3 Pro da aynı şekilde. Ayrıca bunlar elinize uymazlar. Sıkıntı çekersiniz. Üstteki Ninjutso Sora uyacaktır ama Lamzu Atlantis ile arasındaki fiyat farkı verilmez. Ninjutso Sora daha hafif yalnız switch'leri daha kötü olan bir mouse. Ayrıca doğum gününüz kutlu olsun.
Viper pro v2 olmaz mı lamzu atlantis ile aynı uzunlukta sanırım. Teşekkürler.

Arkadaşların attıkları fareler gayet kalitelidir, hiçbiri sizi üzmez. Ama benim gibi biraz daha ağır fare seviyorsanız razer basilisk ultimate güzel bir alternatif olabilir.

Geri
Yukarı