2000 TL'ye ikinci el dizüstü bilgisayar önerisi

Hocam taşınabilir olmasına gerek yoksa laptop istemezdi diye düşünüyorum.

Evet masaüstü var zaten evde. :)

Peki sizce dokunmatik ekranlı bir şey bulabilir miyiz? Dokunmatik ekranlar da hoşuma gidiyor aslında olsa güzel olurdu. Bütçemi 2500-3000’e çıkarabilirim dokunmatik olsa.

Peki sizce dokunmatik ekranlı bir şey bulabilir miyiz? Dokunmatik ekranlar da hoşuma gidiyor aslında olsa güzel olurdu. Bütçemi 2500-3000’e çıkarabilirim dokunmatik olsa.
Çok zor hocam.

Tablet bilgisayarlara yönelebilirsiniz. Hem sıfır hem de ikinci el olarak Android tarafında çok fazla seçenek var.

Hocam zaman makinesi icad falan mi edildi? Hangi yildan geliyorsun? 3000 liraya tablet vermiyorlar artik.

Hocam zaman makinesi icat falan mi edildi? Hangi yildan geliyorsun? 3000 liraya tablet vermiyorlar artik.

N3060 işlemcili dolu var piyasada. Ben bu tarz ama biraz daha güçlü arıyorum. A41DD3E1-3CC1-44B5-B1FB-32B7B52C8B6D.jpeg

Hocam dokunmatikten vazgeçin derim. Zaten sadece başta dedikleriniz bu bütçede zor bulunuyor dokunmatik imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı