2000 TL'ye Intel Sistem

• Konuyu başlatan oğuzhan.b61
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
illa i7 olmasına gerek yok i 5de olur yeterki belirtiğim oyunları kaldırsın

Hazır kasa alman zararına. Gül gibi toplama bilgisayarını al. 2000 az değil. İyi bir sistem toplanabilir. İstediğin şartlar ve fiyat çelişiyor birbiriyle. Zor yani o fiyata o performans verecek hazır bir PC.

Hazır kasa alman zararına. Gül gibi toplama bilgisayarını al. 2000 az değil. İyi bir sistem toplanabilir. İstediğin şartlar ve fiyat çelişiyor birbiriyle. Zor yani o fiyata o performans verecek hazır bir PC.
Peki arkadaşım o parçaları nasıl taktıracağım?
Taktırmayı söylersen bütün parçaları buraya at bakam.

Dostum AMD işlemci istemiyo arkadaş boşa. :D
Hangisi iyse onu bana önerin dedimya pek anlamıyorum diye..

Son düzenleyen: Moderatör:
peki arkadaşım o parçaları nasıl taktıracağım
Taktırmayı söylersen bütün parçaları buraya at bakam
Dostum 2. mesajda attığım parçalarla en güncel oyunları high - ultra ayarlarda oynarsın. Vatan Bilgisayar'a gidiceksin bu parçaları istiyorum toplar mısınız diyeceksin. Adamlar senin için parçaları takacaklar.

Dediği gibi arkadaşın. Burda yazılanları kağıda döküp oraya götüreceksin. Bu kasayı toplamak istiyorum diyeceksiniz ve toplayacaklar. Bu kadar. Bu arada üslubunuza da dikkat edin. '' Buraya at bakam '' kabalıktan öteye değil. Biz size sadece yardım ediyoruz, '' Hizmet '' değil.

Şuan ki pc özellikler şu şekilde 2007 de almıştım şimdi baya eskidi... İyi bir pc alıp birde fifa 15 orjnal alıp kasmadan sorunsuz oynuycak bi pc istiyorum anladınız mı kardeşlerim?

BIxvJ4M.png
EoInZyb.png

Dediği gibi arkadaşın. Burda yazılanları kağıda döküp oraya götüreceksin. Bu kasayı toplamak istiyorum diyeceksiniz ve toplayacaklar. Bu kadar. Bu arada üslubunuza da dikkat edin. '' Buraya at bakam '' kabalıktan öteye değil. Biz size sadece yardım ediyoruz, '' Hizmet '' değil.
Yanlışla yazdım özür dilerim... Nasıl yani ben kendi kasamı alıp getircem onlar takıcak mı diyorsunuz..

Şuan ki pc özellikler şu şekilde 2007 de almıştım şimdi baya eskidi... iyi bir pc alıp birde fifa 15 orjnal alıp kasmadan sorunsuz oynuycak bi pc istiyorum anladınızmı kardeşlerim
BIxvJ4M.png
EoInZyb.png

yanlışla yazdım özür dilerim... nasıl yani ben kendi kasamı alıp getircem onlar takıcakmı diyorsunuz..

Kasa al sıfırdan bir tane. Z3 Plus olabilir mesela. Bekle bir toplayayım sana 2 dk geri dönücem.

Dostum 2. mesajda attığım parçalarla en güncel oyunları high - ultra ayarlarda oynarsın. Vatan Bilgisayar'a gidiceksin bu parçaları istiyorum toplar mısınız diyeceksin. Adamlar senin için parçaları takacaklar.
İşlemci atmamışsınız tavsyeniz nedir i5-i7 hangisi?

Bence olabilecek bir sistem.

Screenshot - 21_1.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı